Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van olyan nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő aki hozzám illik?

Figyelt kérdés
Eléggé zárkózott vagyok, csak mozi, színház, és kirándulni megyek el szívesen. Hetente egyszer sportolok, szabadidőmben. Inkább otthon vagyok. Persze itt hozzá tenném nem jelenti azt, hogy a barátnőmmel nem találnék ki valami programot amire együtt mennénk el. Alkoholt és a dohányzást gyűlölöm, nagyon távol állnak tőlem. Sajnos a zárkózottságomon nem tudok változtatni. Kérdés az, van ilyen lány aki így elfogadna-e egy férfit?

2015. nov. 15. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. hasonló cipőben járok én is.

25F

2015. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen van létezik!

Sok sikert kívánok!

2015. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen vagyok csak lányban. Persze, hogy elfogadnám. Sőt, legalább ezekben hasonlítana a felfogásunk. Ami pedig szerintem nagyon jó! :-)
2015. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Biztosan van. Én például elfogadnék egy ilyen férfit, mivel én is hasonló vagyok, talán a zárkózottságom miatt nem találtam még meg az igazit.
2015. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha otthonülő vagy, akkor kevés kivételtől megszívtad. Mert az extrovertált, pörgős csajok általában elvárják, hogy a párjuk is ilyen legyen, meg aztán, ugyan hol is ismerkednétek össze? Az otthonülős lányok pedig nagyon sokszor azt várják, hogy majd jön egy pasi, aki elrángatja őket ide-oda. Az otthonülős pasik később kerülnek képbe, mikor a nők már gyereket akarnak, hirtelen előnnyé válik, hogy a pasi inkább otthon marad a családdal, mint elmenne berúgni a haverokkal. Persze azt ne feledjük, hogy a nők pont ezeket a pasikat csalják meg legtöbbször, mondván, csak egy kis izgalomra vágytak.
2015. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden zsáknak megvan a foltja.Viszont ha szeretnéd megtalálni,azért tenni is kell.Nem hátrány,ha egy héten egyszer elmész valahova egy sörre,amiből bármi lehet,csak hozzáállás kérdése.Vagy egy konditerembe...vagy kutyát sétáltatni...vagy futni.A négy fal közt esélytelen a dolog.
2015. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, sok visszafogott lány van :) pl én is ilyen vagyok, ezért nekem is a hasonló személyiségű férfiak jönnek be

22/L

2015. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!