Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan barátságtalanok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan barátságtalanok a nők?

Figyelt kérdés

Többen írják fórumokon (nők), hogy mennyire örülnének annak, ha valaki megszólítaná őket csak úgy.


Sétálgattam a városban, próbáltam megszólítani néhány egyedül levő nőt (parkokban), hogy pl "Szia, Van kedved sétálni egyet?" és abszolút hideg módon elhajtottak, volt amelyik úgy nézett rám, mintha ki akarnám rabolni, pedig fiatal vagyok, megborotválkoztam,megfürödtem: azt sem lehet mondani, hogy valami ápolatlan csöves ment oda hozzájuk.


Hogy legyen így az embernek önbizalma?


2016. máj. 22. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
xDDDDDDDDD
2016. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem jo a szoveged,kisugarzasod es lehet,hogy nem is vagy egy alompasi.

Plusz az utcan ,idegenekre nem elonyos ilyen modon ramozdulni. Inkabb kerj utbaigazitast vagy valami

2016. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Parkokban maximum kutyák ismerkednek.

_ és sok közülük is meg van fürdetve,borotválva.

2016. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Legközelebb csinálj úgy mintha eltévedtél volna és próbálj útbaigazítást kérni,meglátod más lesz a reakció.

Egyszerűen félnek a nők az ilyen letámadásszerű ismerkedőktől.

2016. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
A szöveggel van a baj... Gyakorlatilag nyíltan letámadtad őket, minden bevezetés nélkül. Egy vadidegennel normális nő nem fog sétálgatni, Te pedig ugye az vagy. Előbb valami beszélgetést kellene kezdeményezni, ahelyett, hogy felteszel egy eldöntendő kérdést.
2016. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem jól környékezed meg őket.

Én is rossz néven venném, ha a semmiből előbukkanva rám akaszkodna valaki, hogy na akkor most mi ismerkedni fogunk!

Ha nem vagy nekik szimpatikus, akkor nem okolhatod őket.

Te sem szívesen kezdenél kommunikációt olyannal, aki nem jön be, a külsőtől ELTEKINTVE.

2016. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Azt is szokták írni, hogy ötször mennek el egy dugás alatt, aztán az se igaz. :P


Vadidegeneket random megszólítani sosem szerencsés.

Egyrészt, attól hogy épp egyedül van, nem biztos, hogy szingli is.

Másrészt, mert ezerből egy esetben lesz jó vége a sztorinak, ugyanis kb. ennyien olvassák az ilyen kérdéseket, és ebből egy-kettő írja, hogy ő úgy örülne... És ezeknek a többsége is valami bányarém, aki erről álmodozik magányos éjjeleken, mert egyébként az ismerősei le se sz..ják.


Az életben ez úgy megy, hogy ismerős csajt szólítasz meg, akiről tudod is, hogy szingli. Kollégát, évfolyamtársat, szomszédlányt. Aki tudja, hogy nem vagy gyakorló pszichopata, vagy ha igen, akkor nem zavarja.

2016. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"A mozdulatlanság felőröl, ha meg kell mozdulni, fárasztó..."


Metszed?

2016. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem jól kezded. Alapvetően nyitott, barátságos embernek tartom magam, de ha valaki így szólít le, hogy "van-e kedvem sétálni", akkor egészen biztos, hogy nemet mondok:D

Sokkal célszerűbb beszélgetést kezdeményezni. Pl. egyszer ültem a vonaton és éppen olvastam valamit. A szemben ülő srác pedig megkérdezte, hogy mi az a vastag könyv nálam. Én válaszoltam, innen meg már elindult egy kötetlen beszélgetés.

2016. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

Mert nők...,mit vársz tőlük?

Ezen az alapon,ha nem ismerték előtte a barátjukat,akivel most együtt vannak,akkor ő is idegen volt előtte nekik. Tehát akkor velük sem kellene együtt lenniük sem,hiszen úristen hát ő is idegen volt tulajdonképpen,amíg meg nem ismerték őt.... :D

Ezt a logikát...kizárólag nők érthetik,de komolyan.

24/F

2016. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!