Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van elég ilyen férfi ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van elég ilyen férfi ebben az országban hogy minden nőnek fog jutni aki ilyet szeretne?

Figyelt kérdés
Barátnőim és én is egy egzisztenciával (külön lakjon szüleitől) határozott férfias hűséges figyelmes intelligens magabiztos férfira vágyunk. 30 évesek vagyunk és úgy látjuk sokkal kevesebb az ilyen férfi mint amennyi nő ilyen pasira vágyik ugyanis az ilyen férfiak legtöbbször már foglaltak. Kicsit el vagyunk keseredve, szerintetek fogunk ilyen pasikat találni? A legtöbb pasi ilyen?
2016. máj. 22. 17:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
nincs, lehet viszont macskát venni.
2016. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Hm, megnézem, ti mennyire felelnétek meg az igényeimnek. Ti mit tudnátok nyújtani cserébe? Főzni tudtok? És remélem, tökéletes az alakotok és az arcotok is nagyon szép.
2016. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ennél sokkal, de sokkal magasabban volt a léc, de megtaláltam a társam, aki maradéktalanul megfelelt az elképzeléseimnek. Nem terem minden bokorban, azért is értékes számomra.
2016. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Nekem nagyobb elvárásaim vannak, és eddig mindig találtam pasit. Szóval ha ilyen alacsony elvársokkal se találsz senkit, akkor lehet nem úgy kéne tekinteni a párkeresésre, mint az ingyenkonyhára :D
2016. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Hmm... asszem akkor nem csak ti vagytok elkeseredve, hanem én is.
2016. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Külön lakom a szüleimtől. Hurrá! Keressetek meg a barátnőiddel!
2016. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Gondolom ti is mind külön laktok a szüleitektől. Na nem albérletben, hanem saját házban/lakásban. Albérletben lakjon az, akinek két anyja van.


Nekem is van félretett pénzem saját lakás vásárlására és bármikor meg is tudnám venni, de minek?


28 éves vagyok és nem akarom még lekötni magam.

Teljesen független vagyok, de szüleimmel élek.

Majd ha találtam nőt és szeretnék vele külön élni, akkor majd lesz saját lakás vásárolva.


Nem attól lesz férfi a férfi, mert egyedül él egy akármiben.

2016. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog minden nőnek jutni, ugyanis a kétharmada menet közben módosít az elképzelésein, és lejjebb adja, abban a hitben, hogy úgysem talál olyat, aki neki megfelel. Az egyharmad meg jól jár, aki következetesen kitart az elképzelései mellett, mert ők több, számukra megfelelő férfi között válogathatnak.
2016. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
7-es! Ezt magyarázhatod a nőknek, nekik az az önállóság, ha valaki egyedül él, holott egyáltalán nem biztos,hogy valaki önálló mert egyedül tengődik egy lakásban. Éljen! Egyedül van, anya meg majd hozza neki az ebédet az ételesben, meg elviszi a szennyest hétvégén. Önállóság, az, persze!
2016. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%

A kesergőknek: nem az volt a kérdés, hogy ti megfeleltek-e ezeknek az elvárásoknak. Most már tudjuk, hogy nem. Köszi, hogy részt vettetek a játékban, kiestetek.

A kérdés arra vonatkozott, hogy vannak-e olyan férfiak, akik megfelelnek. A helyes válasz pedig: igen, vannak ilyenek. (És igen, sokszor foglaltak, mert kelendően, de azért mindig akad egy-egy szabad préda.)

2016. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!