Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a férfiak, ha a nők nem írnak nekik vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Erről nem ők tehetnek, és nem is a nők, hanem a perverz gyökerek... Én csak nem rég regisztráltam, és rengeteg levelet kapok, de ennek a 90%-a olyan pasiktól jön, akikkel egyetlen szót sem szeretnék váltani, mert undorító szexajánlatokat tesznek, 20 évvel idősebbek, de olyan is írt már, aki 60 éves volt, hogy szívesen megsun**na... Ezek az illetők semennyire nem veszik figyelembe, hogy milyen pasit keresek, pedig világosan ott van az adatlapomon, éppen ezért, ha ők is ilyenek, akkor én sem méltatom őket válaszra sem.

Annak a pár normálisnak vissza szoktam írni, ha nem szeretnék ismerkedni, de közülük meg sok olyan volt, aki nem értette meg a nemet, és ez szintén baromira idegesítő...


Természetesen volt pár rendes srác is, aki megértette, ha nemet mondtam, és jelenleg ismerkedek valakivel komolyabban, úgyhogy azért akad, de sajnos ebben az üzenetdömpingben, aminek tényleg a nagy része levélszemét kategória, elvesznek a normális üzenetek. :/


2016. máj. 22. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozom. Igaz, nem is használok társkeresőt. És arról a nőről is megvan a véleményem, aki rászorul erre (egópolírozás céljából)
2016. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Általában azért társkeresőn látod,hogy ki és mit ír neked. ha olyan,persze ne válaszolj.


Ha nem vagy képes mindet elolvasni,akkor azt viszont a saját érdektelenségednek tudhatod be.


De egy normális levéllel egy normális srác megérti,hogy bocsi, de nem. És megérdemli,hogy ne csak várjon a semmire.

2016. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a gond, hogy sokan nem tudnak értelmezni szavakat vagy csak nem tudják felfogni, na azokat kell neked letiltanod a másik csoport amelyikből sok van azok azt hiszik, hogy a rosszlányok-at böngészik, és van egy kis csoport mint én is akik ténylegesen ismerkednének, és a másik két csoport miatt semmi esélyük rá. Legalább most már biztos vagyok benne, hogy le fogom magam törölni társkeresőről, mert úgysincs értelme addig amíg nem szűrik ki a sok gyökeret.
2016. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az lenne a jó reakció amit te írsz. A próbálkozóknak nem magára venni. De az a baj, hogy te ebbe nem tudsz belegondolni, hisz a másik oldalt képviseled a témában. Én nem azt mondom, hogy értem mit is éreznek ezek a férfiak, én nem társkeresőzöm, de azért ha belegondolsz minden egyes levél egy visszautasítás. Jobb esetben a női oldal ezt nem igen tapasztalja meg, ezért is írom, hogy nem igazán jogos, amikor ilyen dolgokon háborodnak fel, mint pl most te is. Igen, el kellene tudni fogadni a nemet, de ezzel kapcs. lehetnél kicsit megértőbb. Szépen visszaírsz egy "bocsánat nem" levelet és le van tudva. Nem kell neked sem túlkomplikálni a dolgokat, főleg nem haragudni bárkire is mert volt pofája rád írni. (És most igen, hagyjuk a hülyéket)
2016. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű:

- Aki analfabétán viselkedik, és a kiírt preferenciáid ellenére ír, azokat jogos ignorálni (ide tartoznak a csakszexesek is).

- Aki nem ilyen, de mégsem szeretnél tőle többet, írj vissza rendesen, hogy bocs, de nem. Ezzel a te részed le van tudva, ha ezután lesz bunkó, azt ne vedd magadra.


Ha ezeket betartod, könnyebb lesz kiszűrni a normálisakat, és a normálisak is örülnek, ha legalább kapnak választ, még ha az elutasító is (és mivel normálisak, nem bunkóznak utána).

Ami a nem jó, hogy ha előre eldöntöd, hogy ki fog majd bunkózni, és emiatt vissza sem írsz eleve.

2016. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1-es, azért szorulok rá, mert nem vagyok túl társasági ember, napközben meg az egyetemen vagyok, így nincs igazán hol ismerkednem.


Köszi a válaszokat. Igyekszem visszaírni azért.

2016. máj. 22. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem akarom magamat fényezni, de eddig minden egyes elutasítást elfogadtam, és még további sok szerencsét is kívántam ahhoz, hogy megtalálja az illető hölgy a társát, mivel tudom, hogy nem lehetek mindenkinek az esete, de volt egy jó pár akivel bunkóztam, mert láttam, hogy elolvasta de még napok múlva se jött egy nemleges válasz sem, és ez irritál, mert mindenkinek személyes üzenetet próbálok írni ha lehetséges nem küldök sablont nem úgy mint ahogy sok kérdésnél olvasom (már ha lehetséges, mert nem mindig van használható infó a profilján, de adnék neki egy esélyt) és akkor egy annyit se ír vissza, hogy hagyjam békén na az kikészít. Ha el se olvassa az illető akkor tudomásul veszem, hogy nincs ideje. Bár lehet, hogy amiatt a csomó barom miatt akikről a kérdező is beszél miattuk nem találtam még meg azt a hölgyet akit keresek, mert lehet csak átsiklott az üzenetem felett vagy eltünk a csomó sablon, meg szexuális témájú üzenet között.
2016. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozom, De ha valaki 3 évig küzd uygnazzal azsmeéllyel lánnyal, napi szinten bezsélgetünk, teleofnon, is ajándékot is külözdgettem neki, összesen 60 ezer forint értékben annyira megkedveltük egymást, de mai napig 3 év alatt, inkább de azt mondta skszor, hogy legelslegjobb barát, de mai napig, pedig 15 percre lakunk egymástól, nem akart 2 másodpercre sem talizni. hogy miért??? Nem tudom... Inkább csak egy tali maitt, ami nem történt meg, inkább annyiban akarja a hagyni ezt a 3 évi bezsélgetést.
2016. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked nem nő kell, hanem orvos, sürgősen keress fel egyet.
2016. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: utolsó miért keressek fel?:D
2016. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!