Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elején alakoskodnom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elején alakoskodnom kellene?

Figyelt kérdés
Egy haver szerint nem érdemes önmagamat adni, ha megismerek egy lányt, mert nem lesz sikerem. Tekintve, hogy ha én attraktívnak tálalom az illetőt akkor azt el is mondom, ha úgy alakul a beszélgetés. Ha idom van akkor azonnal vissza is írok, nem váratom holmi taktikai megfontolásból (leszarás). De haverom szerint le kellene szarni a nőket, hogy érdekesnek találjanak és ők loholjanak utánam. Nem is tudom.. Nem volt kenyerem soha, hogy mást mondjak mint ami kikívánkozik a számon. Érdemes lenne erről leszokni?

2016. máj. 23. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaza lehet havernak, ma már nem érdemes nők után futkorászni, ezzel is megkimélve magad a fusztrációtól, csalódástól, amúgy meg olyan dolog hogy helyzet adja, most egy random nőnél akármivel próbálkozhatsz hónapokig 0 eredménnyel, nem úgy mintha egy olyannál fokozatosan probálsz akit már jó ideje ismersz kitudod számítani. De az első az célra vezetőbb megoldásnak tűnik. Sz.rd le, magadnak alakíts ki olyan életet ahol magad ura vagy, s keresel pénzt, tervezel, aztán idő közbe jön majd
2016. máj. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, mit akarsz. Ha őszintétlen kapcsolatra vágysz, ahol folyton megy a taktikázás mindkét fél részéről (mert amint a csaj levágja, hogy valami nem tiszta, akkor ő is elkezd taktikázni, vagy otthagy), akkor tedd ezt. Lehet, hogy kapsz p.nát, de bizalmat és szeretetet nem valószínű.

Ha meg önmagadat adod, az tényleg lehet, hogy nem mindenkinek jön be, de akinek bejön, az tényleg magadért fog szeretni, nem azért a macsó képért, amilyennek beállítottad magad.

2016. máj. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lina93 ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, ne hallgass a haverodra!

Gondolj bele, megismerkedsz egy lánnyal, megismer valakit benned, aki valójában nem is te vagy, beléd szeret esetleg és utána csalódik egy hatalmasat, mikor rájön nem önmagad adtad.(elpazarolt idő)

Legyél laza, add önmagad, nem kell túlbonyolítani semmit, nem kell taktikázni, aki hozzád passzol, az önmagadért fog szeretni. Ha nem tudja a te személyiséged megkedvelni, akkor a fene megette az egészet.

Légy őszinte és ne keseredj el, ha nem minden lánynak jössz be, ahányan vagyunk, annyi félék vagyunk, így van valahol valaki, aki számára te vagy a tökéletes pár, csak önmagad add mindig!

Minden jót!

23/L

2016. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a taktikán, hogy csak annak a nőnek adom magam, aki eleget könyörgött már. Mondjuk az alakoskodás nem a legjobb módszer, az őszinteség nagyon bejön a nőknek. Én mindig őszinte vagyok, önmagam adom és ha eleget könyörgött értem, akkor beadom a derekam.
2016. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. Az "add önmagad" a legrosszabb tanács, amit adni lehet. A nőknek folyamatosan hazudni kell, a felszedéshez és a megtartáshoz egyaránt.
2016. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra mindig az az ember volt az érdekes, akiért küzdeni kellett, aki nem volt rögtön az enyém. Igaz, hogy én mindig kedveltem az ilyen játékokat, szerintem bele is fér egy bizonyos határon belül.

Ha a leányzó nem vevő erre, nem érdemes, meg persze, ha te sem vagy ilyen ember alapból, ne erőltesd.

De tény, hogy ez nagyon sok esetben működik.

19/L

2016. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A haverod egy sikertelen fiúcska, aki a lányokban keresi a hibát, ahelyett, hogy a saját háza táján nézne körül. Csak az őszinte nyíltság az, ami hosszú távon kifizetődik.
2016. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!