Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen szöveggel szoktak titeket visszautasítani?

Figyelt kérdés

Mindig látom itt a hozzászólásokat, amiket egyszerűen csak túlzásnak és felfújásnak érzek. Nem tudom elhinni, hogy létezik olyan lány, aki úgy küld el valakit, hogy hagyjál már békén, irtó csúnya vagy, ha fizetnének se kellenél, bottal se érnék hozzád, stb... Ha mégis, az a pasit minősíti, hogy ilyen alja, buta libákhoz odamegy egyáltalán...


A normális nők normálisan szokták lekoptatni az embereket, megmondják, hogy nem szeretnének ismerkedni és kész. Én is így szoktam, és a környezetemben is csak ilyet láttam eddig. Soha senkit nem aláztak még meg nyilvánosan.


2016. máj. 23. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában semmivel csak szimplán szó nélkül, vagy minden ok nélkül szokott megesni az ilyesmi.
2016. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem értelmesebb férfi apróbb rezdülésekből is tudja hogy baj van és nem megy bele egy megalázó helyzetbe. Aki meg alja, buta libát választ az élvezze is az ezzel járó "örömöket". :)
2016. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. "bocsi, de egymagasak vagyunk és én szeretnék felnézni a pasimra"


2. "bocsi de az első randin nem éreztem a vibrálást" (45 perces randi volt)


3. "szia, nem vagy az esetem"


4. "van barátom"


5. " van kiszemeltem"


6. "csak tudni akartam hogy ki vagy, nem akartam én semmit tőled"


7. "ez így rendben is van, csak én HELYBELI pasit keresek"

2016. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem még sosem utasítottak vissza így konkrétan. Soha nem ért effajta megaláztatás. Ennél sokkal rosszabb történt velem. Elhívtam a lányt kettesben találkozni és igent mondott, de éppen nem ért rá, ezért megbeszéltük hogy majd később elmegyünk, aztán onnantól szépen elkerült. Aztán ezt már nem állhattam és odamentem hozzá, de újra csak kifogásokat keresett, majd még jobban elkerült, de még véletlenül se mondta a képembe, hogy bocs, de nem akarok veled találkozni, pedig annak sokkal jobban örültem volna.
2016. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akivel csak neten ismerkedem, azok általában egyszer csak lekopnak. Egyszer volt olyan, hogy valaki beszólt nekem, de az a lány is konkrétan ronda volt, szóval visszaszóltam.


Élőben pedig egy lánynál próbálkoztam 2-3 éve, de ő csak annyit mondott, hogy nem érezte velem magát jól, úgyhogy hagyjam békén. Röviden ennyi.


Körülbelül általános iskolában volt olyan utoljára, hogy egy lány lerondázott volna, vagy kövér disznónak nevezett volna... Nyilván ha most tenne ilyent valaki, a szenteltvizet is leszedném róla.

2016. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem olyan szöveggel hajtottak el, hogy a csaj nincs 18, és ha nem akarok jogi problémát, akkor öljem meg magam. Ennél bunkóbb lekoptató szöveget még életemben nem hallottam. Egyébként a nő 30 éves volt.
2016. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!