Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha képtelen vagyok megbízni bárkiben is?

Figyelt kérdés

Lassan már 3 éve egyedül vagyok, mert nem vagyok képes egyetlen férfira sem potenciális partnerként tekinteni.

Meglehetősen érzékeny vagyok, ért már 1-2 csalódás és nagyon sok negatív példát látok a környezetemben, emiatt sem merek nyitni senki felé sem.

Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy valakinek fontos lehetek, komolyan vesz, szüksége van rám, és nem kúr félre, mert hajtja a vadászösztön, és tisztában van vele, hogy mást is megkaphat. Nem is merem magam átadni a szerelem érzésének.

Tudom, hogy a fejemben van a gond, de mégis mit tegyek?



2016. máj. 23. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok pasiként. Jobb ötletem nincs, minthogy várok kb. 30-40 éves koromig, abban a korban több a komolyabb nő.
2016. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tegyek mit tegyek. Dobj össze egy rántottát!
2016. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Atraktra válasza:
egyébként hány éves vagy kérdező?Kicsit lazítanod kellene, és próbálj meg jobban nyitni mások felé
2016. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25
2016. máj. 23. 21:35
 5/6 Atraktra válasza:
Megcsaltak már többen is gondolom
2016. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, egyszerűen képtelen vagyok bárkiben is IGAZÁN megbízni és közel engedni magamhoz. Általában elég távolságtartó vagyok ezért nem is "szeretnek" annyira az emberek, és nem tudom hogyan lehetne ezen változtatni.
2016. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!