Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

Mind 3 lány 170cm magas és hosszú barna haja van.


1) Kék szem, vékony testalkat.

Kedves,figyelmes,szelíd.

Szeret bulizni, a modernebb zenéket szereti leginkább a környezet érdekli. Nõies.Szeret vásárolni.

2) Barna a szeme. Sportos, a biológia a kedvence. Sláger zenéket hallgat, kicsit lusta, szeret enni, szintén szeret bulizni. Nõies. Liberális.

3) Méregzöld a szeme, homokóra alkatú. Zárkózott,mûvész beállítottságú,metál és rock zenét hallgat. Szeret olvasni, mozizni. Nem kimondottan nõies. Fõz mos takarít.



2016. máj. 24. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi alapján mind a három és egyúttal egyik sem.

Sokkal többet kéne tudnom róluk...

2016. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az elsõ 2 kedves, barátságos. A harmadik inkább gonoszkodós de megértõ és kiáll a párja mellett. 19 évesek mind.
2016. máj. 24. 16:54
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Egyiket sem.
2016. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Leginkább a hármast, de a metált nem szeretem.
2016. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mindössze ennyi alapján vlsz az 1.
2016. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3. ha nincs jobb ezeknél.
2016. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

ennyiből ki lehet találni, hogy te vagy a 3as :D


de egyébként az égvilágon SEMMI értelme ezeknek a kérdéseknek...egyszerűen nem lehet dönteni pár paraméter alapján. a leírtakon kívül pedig van még rengeteg fel nem sorolt olyan tulajdonságuk, amik miatt lehet teljesen mást mondana az ember, mint ennyi alapján.

2016. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok :D
2016. máj. 24. 17:08
 9/23 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Elég rövidek, és vázlatosak a jellemzések, de ennek alapján azt hiszem, hogy az összképet illetően leginkább az 1. számu hölgyet választanám...
2016. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

1 es!

Kedves figyelmes! Nekem ezert . a 3 as is jo, szeretem a metalt 2 esben talan a sportos testalkat ami huz mert sportolok en is rendszeresen ezert is de amugy nem valasztanam

2016. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!