Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki Sosem durva, sokszor simogat és bújós, mindig szépen beszél hozzám,becézget? Szóval aki maximálisan tiszteli a nőket,és tud a lelkükkel bánni Anélkül,hogy tévesen ezt nyálasnak gondolná.

2016. máj. 25. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Létezik.

F

2016. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
hát, nem tudom hogy nem-e csak legenda.. de igen, talán ezerből egy halványan hasonlít erre. persze az is foglalt (és annak is csak a tökéletes alakú libák kellenek, mint minden férfinak)
2016. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém abszolút ilyen és imádom!!!
2016. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Létezik, de amiket felsoroltál javarészt alap dolgok egy normális és intelligens férfinél. A legtöbb még rám is igaz, szóval azért nem teljesíthetetlen dolgok ezek, ha én is képes vagyok rá.
2016. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Létezik, de ha nem társul átlagon felüli külsővel, akkor már észre se veszitek az illetőt, az a helyzet..
2016. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Aki körbe ugrál, kiszolgál, s ha felvásárlod a fél smink készletet egy boltba nem szólhatna érte hogy Talán másra is félre lehetne tenni a pénzt, mert akkor már hirtelen nem lesz számodra olyan férfi ?. Szerintem neked egy barátnő kéne akivel elbohóckodhatsz.
2016. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmi vagyok, bár nem tudom pontosan mire gondolsz. Az, hogy valaki becézget, és kisbaba módjára bánik veled, nem jelenti azt hogy tisztel. Ez inkább nyalizás.

Nekem olyan nőre van szükségem, akivel kihívást jelent beszélgetni, nem babusgatással lehet elnyerni a tetszését. Persze az is fontos, és teljesen alap egy kapcsolatban, de fontos hogy tudja kezelni a helyzeteket, ne hisztizzen, ne sértődjön meg. Tehát ne várja ezt a nyáladzást folyamatosan.

Itt most arra gondolok, mint a Ponyvaregényben, Bruce Willis karakterének a felesége... Az a hülye pcsa :D Na az a fajta ömlengés távol áll tőlem.

A legtöbb nőnél érzékenyebb vagyok, nagyon finoman tudok bánni bárkivel, aki megérdemli, és én is igénylem a törődést, de nem vagyok fatökű.

2016. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen,de ha valaki rendelkezik is ilyen tulajdonságokkal,az még nem jelenti azt,hogy egyébként jó parti lenne.Lásd én...

f

2016. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Most már tudom hogy lètezik itt is 😃😉
2016. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenségig nyugodt vagyok, sose voltam durva vagy beszéltem csúnyán :). Szeretek összebújni is, viszont inkább "cirógatom" a másikat (ha egymás mellett fekszünk vagy a mellkasomra dől). Mi az, hogy maximálisan tiszteli a nőket ?
2016. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!