Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sráctok, ti egy ilyen szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sráctok, ti egy ilyen szituációban szexet remélnétek?

Figyelt kérdés

Jövő héten találkozom egy sráccal, és gondoltam rá, hogy felhívom az albérletembe kutyázni kicsit meg beszélgetni. Nem akarok vele lefeküdni, csak én úgy utálok úgy ismerkedni, hogy pl. sétálunk a zajban, nyomorgunk a tömegben (Budapest...), ha meg beülünk valahová, nem szeretem, ha mások ott bámulnak.


Szerintetek félreértené a dolgot?


2016. máj. 25. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hányadik találka. 3.-nál már valószínű hogy akar majd valamit.
2016. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. találka. Félénk a srác.
2016. máj. 25. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a sokadik randi, akkor igen, mindenképp bepróbálkoznék. 26/f
2016. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha félénk és első, akkor ne remél.
2016. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Linó03 ***** válasza:
Ha félénk és első, akkor nem fog semmit félreérteni. Persze neked is úgy kell viselkedned, de gondolom ezzel tisztában vagy.
2016. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En felenk vagyok es ha talalkoznak egy lannyal akkor nem remelnek semmit es nem is akarnak. Majd ha o akarja es jelez akkor igen de addig nem el vagyok anelkul is
2016. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kizártnak tartom,hogy egy félénk srác első talin rádmászik a lakásodban (albérletedben),sőt szerintem kifejezetten jó ötlet volt ez a részedről..mert ha félénk,akkor nyílván őt is zavarná ha mások bámulnák..így talán oldottabban tudtok beszélgetni :)
2016. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered személyesen, csak mondjuk netről, vagy messziről, akkor sztem ne vidd elsőre a lakásodba, nem csak a szex miatt.
2016. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, ha félénk vagyok, ha nem.
2016. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!