Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az alábbi (szigorúan elméleti szituációban)?

Figyelt kérdés
Figyelem, szigorúan elméleti, kitalált szituáció, az emberek etikáját és szerelmi vágyainak erősségét lemérendő, semmi valóságalapja nincs, csupán érdekelne hogy mit cselekdnétek az alábbi szituációban. Ha tetszene nektek NAGYON valaki, és annak a valakinek lenne kapcsolata, de rájönnétek, hogy az a valaki megcsalja azt a valakit aki tetszik nektek, mit tennétek?
2016. máj. 4. 21:01
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Semmit.. zárják le, már ha normális az a valaki.

Ha viszont az akit megcsalnak kezdeményez nekem nem lenne bűntudatom.

2016. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit (ha csak laza ismeretség lennék), max. a közelben lennék.

Ha a legjobb barátom lenne, akkor első sorban a párjával beszélnék (talán).

2016. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem biztos nem foglalkoztatna olyan, aki csalja a jelenlegi párját. A külső meg csak egy dolog. Az sem érdekel. Szóval felőlem azt csinál az az ember, mint bármely másik.
2016. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki, hogy csalják, mert én sem szeretnék a helyében becsapásban élni, úgy hogy mások a hátam mögött röhögnek rajtam. Utána meg hagynám. Ha nem szakítanak azért, ha meg szakítanak, akkor azért, mert nem vagyok híve az egyik kapcsolatból másikba ugrásnak. Plusz egyáltalán nem biztos, hogy neki is tetszem. Ezen kívül nekem az, hogy valaki nagyon tetszik, nem elég. Én csak akkor gondolkozok komolyban ha szerelmes vagyok.
2016. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Hogy nekem mennyire tetszik valaki, az teljességgel indifferens, ha párkapcsolatban él. Akkor is, ha csalják.
2016. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt a választ várod, hogy lecsapnék rá, gyorsan elmondanám a nekem tetsző illetőnek, hátha szétmennek, és szabad lenne a pálya számomra... De nem. Nem mondanám el, mélyen hallgatnék.
2016. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
A szememben teljesen elvesztené az értékét egy olyan férfi, aki csalja a párját.. Teljesen mindegy, ha egy rossz kapcsolatban van, ha ez a helyzet, akkor is legyen gerince szakítani megcsalás helyett. Ha ez kiderülne valakiről, aki tetszik, teljesen kiábrándítana, így értelemszerűen továbblépnék, mindenféle bekavarás nélkül.
2016. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, teljesen félreértettem a kérdést, most látom :) Nem tudom, a tisztesség kedvéért szerintem elmondanám, ha a tudomásomra kerülne (magam is értékeltem, amikor ilyen helyzetben voltam), de nem várnék ettől semmit.
2016. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tudtára adnám a dolgot, de nem kezdenék vele akkor sem ha szakítana emiatt..
2016. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!