Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak igazi férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak igazi férfit?

Figyelt kérdés
Aki jól néz ki, humoros, poénos, okos, intelligens, tanult, izmos, jótestű, helyes és "hercegnő"ként kezel nem csal, ver át, hozzám való? Hol találok nagybetűs FÉRFIT, nem nagyra nőtt kisfiút? Társkeresőn nem találok szimpatikusat, bulizni alig alig járok...én csinos vagyok, elmondások szerint szép arcú, érettségim van nem vagyok buta se igénytelen és csak ennyi igényem van...egy normális FÉRFI. Hol keressem az igazit?
2016. máj. 28. 21:35
1 2 3 4
 1/32 ittittitt ***** válasza:
84%
itt vagyok bébi,ne is keresgélj tovább :-p ,hova megyünk holnap?
2016. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Csak ennyi?? XD izmos okos bla bla.. Atlagos mar nem is jo? Tegyel fel kepet, hogy lassanak mennyire jo no vagy, es akkor esetleg..de ilyen kerdes utan ne remenykedj.


26N

2016. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
29%
Ezek mind megvannak bennem csak sajnos mocskos, gátlástalan dolgokat szeretek művelni a hercegnőmmel.
2016. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
A hercegnő mentalitás kizáró ok nálam.
2016. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%

Itt vagyok, de sajnos diplomás, önálló és jóval kevésbé fogalmatlan lányt keresek.

Azért sok sikert kívánok neked.

2016. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Szuper. És az igazi férfi miért téged válasszon? Az nem elégséges, hogy létezel és puncid van. Az más nőknek is van, Tehát mit tudsz, amit a többi nő nem tud?
2016. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
fogalmatlan?az mit takar?
2016. máj. 28. 21:41
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

"Aki jól néz ki, humoros, poénos, okos, intelligens, tanult, izmos, jótestű, helyes és "hercegnő"ként kezel nem csal, ver át, hozzám való?"


Majd, ha nem álomvilágban fogsz élni kislány, akkor majd megtalálod a hozzád illő férfit, de addig, amíg "hercegnőként kezel"-jen téged valaki, addig azt mondom csak NŐJ FEL A FELADATHOZ AGYI SZINTEN!!

2016. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
mint írtam van érettségim és nem vagyok egy igénytelen nő, szeretek ízlésesen kinézni. tehát nem egy lecsúszott nő vagyok...
2016. máj. 28. 21:43
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Van érettségid? Nekem meg két kezem és két lábam.
2016. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!