Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyit számít a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít a nőnek a férfi külseje?

Figyelt kérdés
28F vagyok és úgyvettem észre a nőknek igenis sokat számít a férfi külseje. Gyerekkori barátomat mindig irigyeltem,hogy milyen jó,szép barátnői voltak.Ő olyan tipus,hogy divatos frizurája van vékony jóképű srác és olyan határozott dumája van nem fél megmondani a lányoknak,hogy mit akar. Engem is jóképűnek tartanak én olyan egyszerűen nézek ki(nem zselézgetem a hajam meg annyira nem nézem össze a ruháimat amit hordok) van kb 10kg plusszom. Anyagilag viszont jobban állok mint barátom a családom is gazdagabb én villamosmérnök vagyok, a barátom szakács,már amikor dolgozik. Nekem volt 1 hosszútávú kapcsolatom amiben megcsalt a barátnőm,úgy lett vége. Én kb 2 évig lelkiztem,hogy rontottam el. A barátom viszont aztmondta örüljek neki,hogy megszabadultam tőle,ő össze se jött volna vele(neki szebb és több barátnőjei voltak).Most akkor ő ilyen alfahím vagy mi én meg aki komolyan veszem a nőket azok meg le se sz@rnak? Nekem is ilyen lazán kéne hozzáállnom a dolgokhoz?
2016. máj. 29. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg ennyit számít a férfiaknak a nő külseje?


Nem kell szemérmeskedni és adni az ártatlant!


Mind a két nemnek egyaránt fontos a külső, hisz az adja az első benyomást!


Magadat tedd már rendbe mind külsőleg és mind belősleg: 2 évig lelkizni valamin? Normális vagy? Látod, nem minden a pénz, ahogy azt sokan hiszik.

2016. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Csak annyira fontos, mint nektek pasiknak. Milyen alszentek vagytok.


26N

2016. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előzőekkel!! Most ha én írnám le neked neten hogy van + 10 kiló plusszom azért te is húznád a szád.
2016. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Villamosmérnök, pacsi :D


Minimum Corvinosra kellett volna menni, vagy méginkább szakácsnak :D

2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
A többségnek természetesen számít.
2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Pont tegnap beszélgettem erről a legjobb barátnőmmel:sokkal jobban megmozgatnak bennünk valamit azok a pasik,akik lazák,viccesek,határozottak.Mellettük nem lehet unatkozni.Az aranyos,kedves pasik sokszor túl kiszámíthatóak.Ezt most nem úgy kell érteni,hogy a bunkó pasik kellenek,akik tuti megcsalnak meg megaláznak,mert abszolút nem.Ha valaki laza,még ugyanúgy tisztelhet és szerethet.De ettől még ne változz meg,add önmagad,ezen ne görcsölj.Biztos fogsz találni olyan lányt,aki úgy szeret,ahogy vagy.

20L

2016. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Te is a barátod "több, jobb nőire" irigykedsz. Átlagossal te sem érnéd be, te is a gyönyörű lányokra hajtasz, így többes számban. Ha te lehetsz ennyire felszínes, akkor hogy várod el a nőktől, hogy csak úgy szánalomból összejöjjenek bárkivel is?
2016. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

"Tényleg ennyit számít a nőnek a férfi külseje?"


"28F vagyok és úgyvettem észre a nőknek igenis sokat számít a férfi külseje."

2016. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon számít nekik. Én is ezt tapasztalom, főleg a fiatal generációnak. Nekem is eddig egy komoly kapcsolatom volt, aminek a végére kiderült, hogy végig megcsalt a barátnőm. Azt mondta, hogy nagyon összeillünk belsőleg, ezért nem szakított, inkább keresett magának jó külsejű szeretőket.

23F

2016. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Vágass divatos frizurát,add le a 10kg pluszt és légy magabiztos laza.Ha ez meg van,AKKOR kezdd el hasonlítgatni magad hozzá,bár sztem totál felesleges.
2016. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!