Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyit számít a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít a nőnek a férfi külseje?

Figyelt kérdés
28F vagyok és úgyvettem észre a nőknek igenis sokat számít a férfi külseje. Gyerekkori barátomat mindig irigyeltem,hogy milyen jó,szép barátnői voltak.Ő olyan tipus,hogy divatos frizurája van vékony jóképű srác és olyan határozott dumája van nem fél megmondani a lányoknak,hogy mit akar. Engem is jóképűnek tartanak én olyan egyszerűen nézek ki(nem zselézgetem a hajam meg annyira nem nézem össze a ruháimat amit hordok) van kb 10kg plusszom. Anyagilag viszont jobban állok mint barátom a családom is gazdagabb én villamosmérnök vagyok, a barátom szakács,már amikor dolgozik. Nekem volt 1 hosszútávú kapcsolatom amiben megcsalt a barátnőm,úgy lett vége. Én kb 2 évig lelkiztem,hogy rontottam el. A barátom viszont aztmondta örüljek neki,hogy megszabadultam tőle,ő össze se jött volna vele(neki szebb és több barátnőjei voltak).Most akkor ő ilyen alfahím vagy mi én meg aki komolyan veszem a nőket azok meg le se sz@rnak? Nekem is ilyen lazán kéne hozzáállnom a dolgokhoz?
2016. máj. 29. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ezt én is kérdezni akartam, hogy miért hasonlítgatod magad hozzá?


Inkább saját magadhoz hasonlítgasd magad!

2016. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
8as ha figyelmesen olvasol akkor leírtam,hogy én beértem az átlagossal is,csak neki nem voltam jó.
2016. máj. 29. 13:00
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező,ez a mai világ, ilyenek a mai nők felszínesek...

Kizárólag az számít elsőre,hogy jóképűnek születtél-e,ez az első feltétele annak,hogy egyáltalán szóba álljanak veled...

24/F

2016. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi elkeseredett pasi...de tegyuk hozza hogy ti ugyanugy szep not akartok, attol fuggetlenul, hogy neztek ki.
2016. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

A nőknek a férfi olyan, mint egy táska, vagy egy cipő, vagyis olyasvalami, amivel ha kimennek az utcára, akkor fontos, hogy a környezetüktől pozitív visszajelzéseket kapjanak. A nőknek rendkívül fontosak a társadalomtól kapott visszajelzések, mert alapvetően ezekből építik fel a saját önértékelésüket, vagyis igyekeznek mindig pozitív visszajelzéseket kapni, mert ezáltal az önmagukról alkotott képük is pozitív fényben lesz feltüntetve. Hogy ennek mi köze van a férfiak megjelenéséhez? Csupán annyit, hogy ha egy nő mondjuk egy, az aktuális trendeknek nem megfelelő férfival mutatkozik, akkor olyan visszajelzéseket fog kapni, amik elég erősen degradálják az önképét, gondolok ezalatt a "nézd már milyen ronda pasija van, ez totál nem normális" típusú kommentekre, amik úgy hatnak a nőkre, mint a só a csigákra, vagyis rettenetesen fájdalmasak, éppen ezért is igyekeznek elkerülni mindezt azzal, hogy a társadalom által diktált normáknak megfelelő férfiakkal igyekeznek mutatkozni.

A férfiak ezzel szemben roppant egyszerűen működnek ezen a téren - a szó jó értelmében. Nem foglalkoznak a visszajelzésekkel, nem érdekli őket, hogy ki mit mond róluk, szarnak mások hisztijére, ők, ha vonzónak találnak egy nőt, akkor nem azon kezdenek el töprengeni, hogy "vajon mit fog szólni ehhez a Pista", hanem, hogy "vajon hogy néz ki ruha nélkül?. Mielőtt valaki nekiállna arról ugatni, hogy "na ja, ez azért van, mert a férfiakat csak a külső érdekli", had emlékeztessem az itteni érzékeny hópihe közönséget, hogy egy férfi ízlésének megfelelni rettentően egyszerű, felmérések szerint a férfiak csupán 10-ből 2 nőt nem találnak vonzónak, minden más nő számukra játszik, illetve - és most jön az, ami miatt mindenkinek sír a szája - egy férfinek egy nő a testén kívül nem sokat tud nyújtani egy párkapcsolatban, szóval evidens, hogy az egyetlen feltétele a férfiaknak az, hogy a potenciális nőjük nézzen ki valahogy, ami azért nem nagy elvárás, tekintve, hogy a nők 80 százalékát az átlag férfiak vonzónak találják. Persze lehet puffogni, hogy lelki társ meg az apám fa$za, de egy férfi ha lelki társra vágyik, akkor keres egy másik férfit, akinek elmondhatja minden baját anélkül, hogy férfiatlannak látnák, mert amint a nőjének kezdene el panaszkodni a férfi, az a nő onnantól kezdve sose látná őt erős és megtörhetetlen, egyszersmind vonzó férfinak, vagyis azonnal megszűnne a vonzalom.

Igen, a férfiakat a külső motiválja leginkább, de egészen más indokból, mint a nők esetében. A nők azért annyira háklisok a férfiak külsejére, mert nekik a férfiakkal részben ruhadarabok, vagyis nem mutatkoznak olyannal a közösség előtt, aki láttán a környezetük negatív véleményt alkotva róluk, ami, mint azt fentebb említettem, csapás a nők önbecsülésére nézve. Ezzel szemben egy férfit azért motivál elsősorban a nők külseje, mert ez, vagyis a fizikai lényük az egyetlen a nőknek, amit nyújtani tudnak a férfiaknak, minden mást meg tud szerezni egy férfi magának, szóval a férfiak esetében a külsőn kívül máson pattogni felesleges a nőkkel kapcsolatban, mert ezen kívül nem nagyon tudnak mást nyújtani, amit a férfi maga vagy az egyik barátja ne tudna megtenni.

Őszintén remélem, hogy sikerült mindenkit megsértenem, örömömre szolgál széttaposni mások rózsaszín álombuborékait és kirugdosni őket a valóságba.

2016. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
#15 lehet,hogy neked csak dugásra kell a nő, de kérlek ne általánosíts, nem mindenki ilyen ösztöntény és van aki a társát akarja megtalálni
2016. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
15 nél a pont
2016. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

#15 Nem. Nekem lelki társ kell, nem másik férfi, egy férfi nem értheti meg a lelki gondokat. Próbáltam a barátomnak elmondani, meg másoknak is, de csak annyit mondtak: aha, vagy ezt sem.

Egy nő borzasztóan színes lelki világgal rendelkezik, és sokkal finomabban tud reagálni a gondjaimra, van egy csaj barátom, és tapasztalom. Nekem ezért kell NŐ!

2016. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!