Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban cikinek számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban cikinek számít 30 évesen "szinglinek" lenni?

Figyelt kérdés
Nem a szélsőséges esetekre gondolok, amikor pl. valaki apácaéletet él és nem mozdul ki a 4 fal mögül, vagy akkora rib... hogy tényleg senkinek sem kell....hanem ha egyszerűen ugy alakult valakinek az élete, hogy ennyi idős korára mégsem sikerült megtalálnia a megfelelő párt?
2016. máj. 29. 13:18
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
100%
szerintem nem
2016. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Én 20 évesen még azt sem mondhatom el, hogy egyáltalán átélhettem milyen egy csók vagy egy ölelés. Na az gáz. Egyébbként a tied nem gáz. Ha nem kaptad meg a megfelelő párt hát nem kaptad.
2016. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Mármint gondolom azért volt kapcsolata vagy kapcsolatai, csak nem alakult ki egy fix....

Nem egyáltalán nem, túl sokan vannak ilyenek,

2016. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A környezetemben is ismerek több olyan lányt is, akik 30-32 évesek, nincs velük semmi gond, szépek, intelligensek, stb, és mégsem sikerült megtalálniuk az igazi párt....de végülis, jobb inkább kicsit tovább várni arra, akivel tényleg boldogok leszünk, minthogy összeállni valaki olyannal, akit nem is szeretünk, nem is illik hozzánk, csak azért hogy ne legyünk egyedül...
2016. máj. 29. 13:33
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Lassan 30 leszek, de nem csak szingli vagyok, hanem még soha nem kaptam esélyt egyetlen egy lánytól sem az ismerkedésre. Természetes, hogy még szűz vagyok és sosem csókolóztam. Mindezt azért, mert nagyon rossz külsőm van.
2016. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem ciki, nem találtad meg az igazit, ilyen egyszerű.

Nézz körül külső szemlélőként hány ismerősödről tudod elmondani hogy tökéletes a kapcsolata, házassága?

Mert ha nem az,akkor ők sem találták meg az igazit, csak együtt vannak valakivel. Ami még mindig könnyebb mint szinglinek lenni. :)

Én most leszek újra szingli, én sem az igazival találkoztam sajnos,és nem érzem cikinek. Az a ciki mikor valaki megalkuszik, férfi papucs lesz, nő eltűri a pasi durvaságait, na az a ciki.

2016. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem. És ha valaki ezért piszkál, tehet egy szívességet. Ne foglalkozz azzal, hogy mások szerint hogyan kellene élned, élj úgy, ahogy neked jó, és ha úgy érzed, kihoztad az életedből eddig a lehető legtöbbet, amit kihozhattál, akkor nincs miért pocsékul érezned magad, csak mert mások azt mondják.
2016. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem ciki. Nem úgy alakult az életed. Még mindig jobb, mint olyannal együtt lenni, akit már nem is szeretsz. :-)
2016. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Na igen, az pedig a másik dolog, hogy van az ismerőseim közt szép számmal olyan is, aki 20-on egypár évesen férjhez ment, majd pár év mulva elvált, jó esetben gyerek nélkül, rosszabb esetben 2 gyerekkel, vagy csak együtt van szeretet nélkül valakivel, mert mondjuk a közös lakáshitel összeköti őket....csak valamiért, az emberek szemében ez a boldogság mércéje, hogy neki van komoly kapcsolata, akkor ő boldog...pedig a boldogság tényleg nem csak ettől függ.

És közhelyesen hangzik, de tényleg igaz az, hogy először magadban kell megtalálni a boldogságot, hogy mással is az tudj lenni.

2016. máj. 29. 13:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom 🐧🛀
2016. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!