Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a kondizásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kondizásnak a társkeresés céljából vagy az én esetemben teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Ugye a nők számára állítólag vonzó az izmos, férfias testalkat, de gondolom az is nyilvánvaló mindenki számára, hogy az átlag nők 98%-nak a kritériumlistájában első helyen szerepel, hogy a pasi legyen legalább 175-180 (vagyis náluk láthatóan magasabb). Én viszont csak 170 vagyok. Most arra lennék kíváncsi, hogy belevágjak az átalakulásba vagy véletlenül se pocsékoljam az időmet/pénzemet. Főleg azért, mert nekem közel sem jön be a gyúrós életmód (feminin, halvérű pasi vagyok és nekem a kikapcsolódást a laza séta/futás jelenti a természetben), ettől függetlenül rá tudnám magamat szánni, mert elég motivált emberke vagyok. Pls senki ne hitegessen és reális válaszokat várok, mert korábbi tapasztalataimból kiindulva a "mélységemnek" nagy szerepe van abban, hogy még nem volt élő párkapcsolatom, de nem tudom, hogy a vonzerőmön mennyire alakítana pozitív irányban egy viszonylag kidolgozott izmos testalkat. Remélem minél több hasznos építő jellegű kommentet kapok. Előre is köszi a válaszokat. :)

2016. máj. 17. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

felesleges.


legyél inkább gazdag... lesznek nőid és még csak vasdarabokat se kell emelgetned évekig.

2016. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne társkeresés miatt kondizz, hanem magad miatt. Én is magam miatt sportolok, nem azért, hogy a pasik jobban megnézzenek. Az csak járulékos plusz, de nem azért kezdtem el.
2016. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
felesleges idő és pénz pocsékolás én 500 ezernél járok már é annyi változás van hogy a nő ismerőseim mondják de jól nézel ki... azon kívül nem történt semmi ! drága sport amúgy is a kaja tápkieg nem olcsó jah és max 2-3 év mire jól fogsz kinézni ! inkább prostizd el az árát bár én is az tettem volna.....
2016. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

szerintem megérné.

lesz olyan, akinél így se lesz esélyed (pl én helyből 178 cm vagyok, szóval...) de az alacsonyabbaknak biztos vonzóbb leszel, ha legalább az alkatod férfias.

2016. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Első, Te egy szánalmas kis lúzer vagy!

Ami a kérdezőt illeti: Ne feltétlenül a nőkért csináld, mert akkor semmi értelme! Csak azért, hogy férfinek tekintsenek semmi értelme. Ha vlmit szívből csinálsz, annak van értelme igazán. Márpedig így csak a jövendőbelire hárítod a terhet, hogy "én még ezt is megteszem érte, mégsem kellek neki/mégsem erre számítottam". Szóval ezért felesleges elkezdeni. Bármi másért (pl. egészségi állapot javítása, "erős vagyok"/meg tudom csinálni érzés, stb miatt igen. Belső motivációd legyen! Amúgy pedig nem mindenkinek jön be az izmos testalkat. Mindenki mást szeret.

A 170 pedig nem rossz magasság! Nekem pl kifejezetten jobban tetszenek az alacsonyabb palik (persze a személyiség és a kisugárzás dönt).

2016. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tényleg csak akkor kezdem el, ha a tapasztalataitokból kiindulva megbizonyosodhatok afelől, hogy kézzelfogható eredménye lesz, és nem csak annyit fogok hallani az ismerőseimtől: "Hú, de megváltoztál", aztán ugyanolyan jelentéktelen szürke folt leszek a nők szemében.
2016. máj. 17. 19:26
 7/18 A kérdező kommentje:
#5: A kérdésben is írtam, hogy nagyon távol áll tőlem ez az életforma. Én egy nyugis pasi vagyok, nem pedig egy tesztoszteronbomba.
2016. máj. 17. 19:27
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Felesleges. 170 centisen csak akkor lehet esélyed a nőknél, ha bitang jóképű vagy gazdag vagy.
2016. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, leírom a sztorimat, hátha tudok neked segíteni.

Kezdjük ott, hogy 19 éves koromig 110 kg voltam. Csúfolások persze jöttek, nőkre én se néztem rá, mert szégyelltem magamat.

3 éve kezdtem diétázni, összesen 40 kg-tól szabadultam meg. Vicces, mert ekkor már meg 70kg-osan úgy néztem ki, mint egy etióp. :D Ezután kezdtem el edzeni. 2 év alatt feljött 15 kg, nem mondom, hogy szín izom, mert nem az, jött fel zsír is, de elmondhatom magamról, hogy sportosabb, férfiasabb vagyok ettől, és JÓL érzem magam a bőrömben. Persze első 1 évben napi szinten néztem magam 5ször a tükörbe, hogy bicepsz? Nőtt? Ne így csináld. A sport, és az egészséges táplálkozás a mindennapjaim része lett. És tetszik, tetszik az, hogy reggel felkelek, zabot eszek, egész nap helyesen kajálok, este leedzem, elfáradok, megmozgatok nagy súlyokat, és jókat alszom. DE nekem én mindig is ezt akartam, mindig is vonzottak a súlyok, csak lusta voltam régebben, és nem volt elegendő eszem a dolgokhoz. Szóval ha neked ez nem jön be, akkor csak azért, mert hogy jobb fizikumod lesz, azért ne vágj bele, elmondom miért.

Naturálon, (táplálékkiegészítőket használsz, de koxot nem ) nem fog hirtelen jönni az eredmény. Vagyis 1-2 hónapig igen. Először durrannak az izmok, rájössz, hogy jé itt is van izmom, de nagy eredmény gyorsan nem lesz.

És emiatt, hogy csak a kinézet miatt akarod csinálni, és nem jön az eredmény, lehet hogy hamar abbahagyod, mert ide tényleg kell elszántság. Nem a napos, jó kedvű napokra gondolok. Hanem amikor télen, minusz 10 fokban el kell menned este 8kor a terembe, hófúvásba, le kell edzened, haza kell érned tízre, és megcsinálni a másnapi kajádat. Jól kell kajálni, ez is nehéz. Tény, hogy költséges, de ez a kiegészítők miatt van, ha ezt nem nézzük, akkor nem drágább a csirke-rizs-zöldség trió, mintha kajálnál mekiben vagy nem tudom hol. Szóval, nehéz, idő, energia, pénzigényes.

Na és akkor a csajok. Jobban bejövök nekik, ez tény. De nekem a csúfolások miatt lelkileg is meg kellett erősödnöm. 1 év alatt lefogytam, de 3 év a lelki erősödéshez, nem egyszerű. Nem tudom a önbizalmad neked hogy áll, de a belsőt nehezebb átalakítani, mint a külsőt. Sajnos még mindig nem volt barátnőm, de már vannak szárnypróbálkozások, egyelőre kevés sikerrel, de azért vannak kecsegetető jelek is.

Összefoglalva, sportolj, ha tényleg szeretnéd, eddz, de ne a csajok, hanem magad miatt. Ha magadnak jobban bejön az amit a tükörben látsz, akkor boldogabb leszel, és akkor vonzóbbá is válsz. Ja, és ne úgy gondold, hogy átalakultam, gyertek cicáim, had lessem a puncikátokat. Nem ilyen, nagyon nem. Ad egy pluszot, de nem ez a legfontosabb.

Még annyit, hogy 170 centis magasság ehhez a sporthoz, tökéletes, mivel tömörebb leszel, és hamarabb látszódik az eredmény.

Remélem tudtam segíteni, hajrá! 22/F

2016. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
#5 mi van, nem tetszik ha kimondják az igazat?
2016. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!