Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, tegyétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, tegyétek a szívetekre a kezeteket! Egy olyan fiúnak, aki nem jóképű és sármos, nem izmos és kidolgozott, nem borostás, nem dől belőle a férfiasság, nem keres havi 200-300 ezer felett, annak van valami keresnivalója párkeresés terén? 22F

Figyelt kérdés
Csak a visszautasításokat és a közömbösséget kapom boldog-boldogtalantól. Egyszerűen egy lány sem akar meg sem ismerni, sem randizni, sem semmi, akármit csinálok.
2016. máj. 29. 20:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minek akarsz barátnőt?
2016. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%
A stílus maga az ember, tehát itt a válasz, hogy miért nincs rendes barátnőd. Engem az ilyen férfi messziről taszítana. Kisugárzás, tudod...
2016. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem ilyen undorító stílusod lenne, lehetne barátnőd. Így nem.
2016. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
36%

Csak gondolj bele!

Ilyen stílus mellett mindenki el fog hagyni és akkor még frusztráltabb, még csalódottabb, és még ellenségesebb leszel.

Na így már tuti egyedül fogsz maradni...

2016. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#22 És te miért vagy hülye?


Szeretnék barátnőt igen vagyis csak szerettem volna. De azok után amiket kaptam kedvessègért cserébe...ma már nem èrdekel. Ettől lettem ilyen...most már legalább van mire fogniuk, hogy elutasítanak. Mert azt nem merték sosem bevallani, hogy ronda vagy azért nem kellesz.

2016. máj. 29. 21:43
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

1) Nem vagy kedves. Bocs, hogy én közlöm veled, de NEM VAGY KEDVES. Attól, hogy nem vagy bunkó egy csajjal, mert össze akarsz vele jönni, még nem leszel se nem jóindulatú se nem kedves, sőt ha még úgyis teszel, mintha az lennél még kétszínű is vagy mellé. Na bumm.


2) Senki nem mondta az arcodba, hogy ronda vagy, mégis azt feltételezed, hogy emiatt utasítanak el.

Ezzel szépen lerázod a felelősséget magadról, hiszen a külsőn sokszor csak a plasztika segítene-> ergo nem tehetsz semmit ez ellen, vagyis lehet valaki mást (a nőket) okolni.


3) Mindenkinek olyan kapcsolatai lesznek, amilyeneket érdemel, és amilyen a magával való kapcsolata. A barátunkat, párunkat tudatosan így választjuk meg, hozzánk hasonlót keresünk. Ahogy te kezelsz másokat, ők is úgy fognak téged kezelni.

2016. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A jóképű és a sármos mindenkinek más. A " nem dől belőle a férfiasság" szintén eltérő mindenkinél. Az én férjem "katalósus férfi" szinten nem mondható sem jóképűnek, sem sármosnak, nekem mégis ő a legszexibb pasi, akivel valaha találkoztam. Pedig bőven mackós alkat, egyáltalán nincs kigyúrva, nincs borostája és nem keres átlagon felül. Hogy mégis mivel fogott meg? Számomra belőle dől a férfiasság, mint írtad. Az egész lénye, kisugárzása, illata, hangszíne olyan egyveleget alkot, ami megbizsergeti a testem összes porcikáját. Ezt már a legelső találkozásunkkor éreztem. Nem tudom, hol szoktál ismerkedni, de mindenképpen élőben kellene. A másik stílusa, kisugárzása csak ott jön ki igazán, így tud beindulni a kémia. És persze a beszélgetés is sokat számít, mennyire vagytok egy hullámhosszon.
2016. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ha nem jóképű, akkor nem. Többi nem baj.
2016. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj képet privátban és segítek neked :D
2016. máj. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nézzük:

- ahhoz, hogy vkivel legyen vmi, ahhoz jóképűnek kell tartanom, vonzódnom kell hozzá... de ugye ki mit tart jóképűnek... nekem pl. nem jön be úgy Brad Pitt, Ryan Gosling, a Guess-modellek stb.

- én nem szeretem az izmokat

- az fontos, hogy én férfiasnak tartsam, de én pl. lehet, mást tartok férfiasnak, mint sokan

- borosta... ha jól áll neki, oké, de a borotvált arccal sincs semmi baj

- párom 100-120e-t keres, mégis imádom


Szóval... lánytól függ. Kérdés, kiknél próbálkozol (ha ilyen divatcicáknál). Plusz az ha vki visszautasít, az nem feltétlen ilyen felszínes dolgok miatt van, lehet, hogy egyszerűen más miatt nem jösz be neki.

2016. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!