Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy olyan az életem, mint egy Disney filmben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tinédszer, 20 éves vagyok, de mindig is imádtam a Hamupipőkét, legszebb történet, és most az én életem is kezd ehhez a meséhez hasonlítani, ami elég hihetetlen, de így van.


Már kisgyerekkorom óta rengeteget szenvedtem. Nem a családom miatt, és nagyon jó körülmények között is élek ráadásul, hanem mert nem nagyon voltak barátaim, gyakran kinéztek, kicsúfoltak a többiek, és emiatt sokszor voltam szomorú. Pedig én mindent megtettem, segítettem az embereknek, önzetlen voltam, elfogadó, ami azóta is így van, nem tudok haragudni senkire sem. A pasik is csak átvertek és kihasználtak, de valahogy ez sem tudott igazán megtörni, hittem benne, hogy egyszer majd minden szép és jó lesz.

És talán emiatt, hogy egyre erősebbnek érzem magamat, most rám talált a szerelem is. A srác egy igazi herceg, külsőre is, személyiségre nagyon kedves és intelligens, gazdag is. És most először kezdem úgy érezni, hogy végre a jó irányba tartok, és boldog vagyok. :)


Mással is volt már ilyen?


2016. máj. 30. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyon rossz gyermekkorom volt.Vártam a férfira aki elszöktett onnan, ès jött is.Ez megtörtént!

Én azt mondom higgy benne hogy minden okkal történik!😃

2016. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
46%
Nem, soha senki nem érezte még magát boldognak, te egy igazán kivételes személy vagy. És még gazdag is, ami tényleg nagyon fontos ahhoz, hogy a szeretet létrejöhessen. Tök szuper.
2016. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden 5. lány így van vele...mindenki tud mondani egy olyan szakaszt az életében, mikor lehangolt volt és nem jött össze semmi. A veremből viszont csak egy irány van, hogy ki miben találja meg a boldogságot, az saját ügye. Új hobbi, barátok, pasi, utazás, stb. Örülök, hogy jól érzed magad és vigyázzatok egymásra, hogy így is maradjon
2016. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencses vagy:) velem meg nem tortent il en, ami azt illeti evek ota mindig csak egyre rosszabb dolgok tortennek. Ami azert is vicces, mert amikor ugy gondoltuk hogy rosszabb mar nem johet, megis jott. Remelem mostmar csak jo fog tortenni. :)


26N

2016. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is minden rossz utan ugy gondolom, hogy ennwl rosszabb nem johet es aztan jon...mar evek ota nem vagyok boldog, hibat hibara halmozok de bizok benne hogy elobb-utobb en is ugy fogom erezni magam ahogy te, boldognak, elegedettnek :-)
2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek minden jót kívánok!!!!!😃
2016. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Remélem, ti is megtaláljátok a boldogságot idővel!! :))


Kenzo: Nem a pénzéért szeretem, az nekem is van.

2016. máj. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!