Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tartasz magadban értékesnek, ami miatt szerinted érdemes téged választani egy ellenkező nemű személynek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 12:48
1 2 3
 1/24 cukilányka 0.0 ***** válasza:
83%
Tapasztalat, kitartás, önfeláldozás, célok :)
2016. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Ne akarjon senki engem választani, szex után menjen haza.
2016. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy a teljes személyem. Nem érdemes az öszes, vagy akármelyik ellenkező nemű személynek engem választania, egyáltalán nem. De annak az egynek, aki végül mégis mellettem köt ki, annak nagyon megéri :)


Egyébként tényleg a személyiségem tartom a legértékesebbnek. Főzni és szexelni bárki tud, van, aki még jobban is, mint én. De belőlem (a személyiségemből) csak egy van :)

2016. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nos, az a baj, hogy több olyan van ami miatt nem érdemes választani engem.


Szóval:

-Megbízható, hűséges, törődő vagyok, és meglátásaim szerint hatalmas szeretet tudok adni ha valaki ki tudja belőlem hozni.

2016. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
É
2016. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Türelem, humor, kitartás, rugalmasság.
2016. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem semmi olyan nincs bennem, ami miatt engem bárki is a párjának választana eddigi tapasztalataim szerint. Egyedül a humorom jó, és emiatt van pár nő barátom de ha ez se lenne még ők se lennének tuti.
2016. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Na sikeresen elment a hozzászólásom egy betűvel...


Én nem gondolom azt, hogy van olyan szuperjó tulajdonságom, ami miatt mindenképpen engem kellene választania bárkinek is, így örülök, hogy van párom, akinek tetszem, és aki nekem is, és csodálkozom, hogy annyi lányból miért engem választott. Nem azt mondom, hogy nincsenek jó tulajdonságaim, mert vannak. Pl. intelligens vagyok, művelt, tájékozott. Akit szeretek, azzal szemben kifejezetten gondoskodó (még ha sok más esetben lustább is vagy nem annyira empatikus) vagyok. Sztem a humorom is jó (legalábbis nemcsak abból áll, hogy mások viccein nevetgélek). Tudok társaságban viselkedni. Hűséges vagyok, nem adok okot a bizalmatlanságra. Kompromisszumkész vagyok az ésszerűég keretein belül. De ezek sok más nőben is megvannak, nem olyan hű, de nagy kuriózumok.

2016. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Intelligencia, humor, alkalmazkodókészség, ambíciók, széles látókör, logikus gondolkodás, kevés dráma, bármiről beszélgetés képessége, általános visszafogottság, segítőkészség, megbízhatóság, hűség, őszinteség, elmebeteg tulajdonságok hiánya, és ha kell, harciasság, merészség.


Mindezzel nem állítom, hogy ne lennének mások, akikben ezek, vagy több szintén megvan, csupán magamat megvizsgálva ezek a jó tulajdonságaim. Nagyrészt. Biztos van még :D


24/F

2016. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Őszinte,Kitartó,Egyedi.
2016. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!