Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakról mi a véleményetek? Inkább a "való világ" mint a netes társkeresés?

Figyelt kérdés

Társkeresőn milyen a nemek aránya? Mondjuk 70% pasi és 30%nő?

Egy szép nőre mennyi pasi ír rá mondjuk egy hónap alatt?

Mert egy társkeresőn megnéztem és a szép nőket átlag 300-400 pasi lájkolja.

Pont téged választ,ennek mennyi az esélye? :)



2016. máj. 31. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én láttam személyesen társkeresőről összejövő párokat, több közeli barátomat is, sőt, van kopaszodó, alacsony, szemüveges, jó indulattal is átlagos fizetéssel rendelkező pasi is köztük és egy kedves, okos, átlagos, de szép lányt talált magának. Amit sokan elcsesznek az az, hogy a társkereső csak arra való, hogy lebeszéljétek rajta a személyes találkát, nem arra, hogy hetekig levelezzetek, és mindketten bebetonozzátok magatokban az álomképet a másikról, ami kb. mindenesetben csalódáshoz vezet a személyes találka során. A társkereső csak terep a való életbeli találkozók leszervezéséhez.
2016. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Társkeresőn lévő emberek 90%-a életképtelen, zakkant, ronda vagy mindegyik egyszerre. De egy is elég ezekből. Szép nő aki értelmes és tényleg normális, érett gondolkodású, önálló és színes egyéniség az nincs fent ilyen oldalakon, mivel nincs szüksége rá, talál párt a való életben. Szóval én feleslegesnek tartom erre az időt pazarolni. Éld rendesen az életed és úgyis jönnek majd a lehetőségek. Nem otthon kell ülni a gép előtt, ennyi.
2016. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Par eve leginkabb unalombol regisztraltam. 25 eves voltam. Szandekom nem feltetlenül egy tartos kapcsolat kezdemenyezese volt, mert valahogy nem igy kepzelem el a "boldogan, mig meg nem ..." törtenetem kezdetet. De nem is elleneztem volna, ha megis igy alakul. Egy nagyon szellemes, humoros alapszöveget fogalmaztam meg, amibe beleillesztettem par szemelyre szabott dolgot (megszolitas, hivatkozas 1-2 infora vagy erdekes kepre), hogy ne ugy tünjön, mintha masolnam ;)


Feltöltött kepeim is eleg jol sikerültek.


Alig paran jeleztek vissza. Talan 10en több szazbol. Közülük par napos-hetes irogatas utan vegül 3 lannyal talalkoztam. Csokolozassal zarult mindegyik randi. Parnacsatara legkesöbb a 3-ik randi utan került sor. Kapcsolatok idötartama 1 honaptol 3/4 evig. Sajnos ö lakott a legmesszebb es ez is közrejatszott a befejezeshez.


Pozitivum, hogy a talalkozo egyertelmü. Nem kell megszolitani egy idegent, mar vannak infok elöre es föleg hasonlo cellal, remenyekkel erkezik a ket fel. A kapcsolatfelvetelhez semmifele batorsag vagy tökösseg nem szükseges.


Ennek ellenere szamomra sokkal több a hatrany. Nagyon sok a kamu, inaktiv profil. Amikor erröl beszeltem a lanyokkal, mindegyik mondta, hogy naponta több tucat ötlettelen, ostoba vagy egyszerüen perverz levelet kapnak. Olykor napokig nem is lepnek fel es talan az utolso par üzenetet elolvassak, de a többit olvasatlanul törlik, mert ugyis folyamatosan erkeznek ujak. Igy naluk pont szerencsem volt... több szaznal meg nem! Szerencsere ertek annyira a fenykepezeshez, hogy elsö ranezesre felismerem a manipulalt kepeket, igy nem ert meglepetes es valoban szep lanyokkal talalkozhattam (habar az egyiknek kepei azert min. 5 evvel ezelött keszültek - de eredetiek). Rengeteg agyontuningolt kep van. Ennek nem latom ertelmet, mert miert jo egy lanynak, ha valaki iszonyu dögösnek tartja a kepek alapjan, csak, hogy elsö elö talalkozasnal lassa a csalodottsagot az arcan? Vegül pedig az irogatas. Összessegeben több tucat oldalt irhattam (nem beleszamolva a kezdöszöveget). Volt azert erdekes es izgalmas, de volt, ami halalra untatott. Es volt olyan is, aki aztan annak ellenere, hogy minden jol haladt egyszerüen nem valaszolt. En azert ilyenkor legalabb megtettem annyit, hogy ertesitsem a masik felet, hogy megismerkedtem valakit. Összegezve oriasi idöpocsekolasnak tartom. Ha egy este bulihelyen 10 kosarat kapok, meg mindig kevesebb idöm megy ra. Vegül ugyis a szemelyes talalkozo a mervado. Szamomra bebizonyosodott, hogy a legjobb azzal kezdeni.

2016. jún. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

valaki bejön akár ez akár az,

net ,személyes!


van ismerőseim között aki a chaten találta meg az igazi társát,társkeresőn,baráti körökben....stb

2016. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!