Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keresnek egyre többen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresnek egyre többen álbarátnőt, igazit ennyire nehéz találni, akkor álbarátnőt hol találnak?

Figyelt kérdés
Az álbarátnő is nőből van, akkor ők is nehéz esetek, nem?

2016. jún. 1. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

azt fizetik, vagy egy lány barátot felkérnek...


23F

2016. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez gondolom úgy működik, hogy pl. szexkapcsolatra nőt találni szinte lehetetlen, de ku.rva minden utcában akad, aki jó pénzért bármit...

Most ha van egy ilyen kur.va, akkor még örül is, hogy nem egy se.ggből-szájba lenne a kuncsaft kívánsága, csak elég mellette vigyorogni, hogy "jajj de szeretlek cunibogár!".

2016. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Hja, és szerintem nem egyre többen keresnek, csak egy nyomorék, aki egyre többször írja ki a kérdést.

:)

2016. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az az álbarátnö? Mi van nem értem.
2016. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Titkolózó melegeknek én szívesen leszek az álbarátnője alkalmakra.

Elkísérem esküvőre vagy céges buliba, ilyesmi.


34 éves budapesti nő vagyok

2016. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában ezek az albarátnők pénzért dolgoznak, annyit meg, aki pénzmániás vagy szüksége van rá, lazán kibír jó óradíjjal, hogy belekaroljon az adott pasasba és nevetgéljen a viccein. Míg ugyanilyen paraméterekkel egy kapcsolatban már dugni is kéne vele.
2016. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Divattá növi ki magát, úgy mint akár csak a piacra dobott új ruha kollekció. Mivel rengeteg nő kb elérhetetlen, úgy férfiakból egyre több egyedülálló van. vannak akiknek egyáltalán nincs semmi érintkezésük nőkkel. Igy juthat ahhoz egy ilyen férfi hogy tapasztalja meg milyen is. Amúgy nem hülyeség.
2016. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodom, hogy belevágok én is a bizniszbe. :)


N

2016. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez olyan lehet mint a bérelt luxusautó......
2016. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az álbarátnő egy szolgáltatás. Általában pénzért játsszák el a nők a barátnő szerepét. (Vagy egy ismerősük teszi meg ezt szívességből) Mert valamiért egy adott rendezvényen vagy valamilyen szituációban nem szeretnének egyedül mutatkozni.

Na most ahhoz nem kell IQ bajnoknak lenni hogy valaki felfogja, hogy egy nő által nyújtott szolgáltatásnak és a szerelemnek mégis mi a f...sz köze van egymáshoz.

2016. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!