Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fordítottja is lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fordítottja is lehetséges?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdés olvasható az oldalon a "Felnőtt párkapcsolatok" és a "Szexualitás" kategóriában, ahol kimondottan telt / duci / kövér lányokat keresnek.


Létezhet, hogy vannak olyan nők, akik tudatosan a telt / duci / kövér pasikat keresik?



2016. jún. 1. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan azt olvasom olyan kérdéseknél, hogy hogy tetszik ez, milyen ez a pasi, hogy valaki oda biggyeszti "szeretem ha a pasinak van egy kis pocakja". Szóval, jah néha nem is egy ilyen válasz van rá, tehát vannak ilyen nők.
2016. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ha van a pasin egy kis fognivaló.

De!

Ezt nem úgy kell érteni, hogy zsírcsöcsös áporodott szagú ipsék jönnek be.

De az egészséges plusz súly kifejezetten vonzó számomra.

2016. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ige, nemrég volt megint egy olyan kérdés, hogy "gáz-e a pocakom" és az összes válasz írta, hogy nincs ezzel semmi gond stb.

De azt is vedd észre, hogy itt arányaiban sokkal több a férfi (és sokkal több a sírós férfi), úgyhogy nyilván több lányt fognak az oldalon keresni, mint férfit.

2016. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ezt nem úgy kell érteni, hogy zsírcsöcsös áporodott szagú ipsék jönnek be. "


Te is zsírcsöcsös vagy. Akkor?

2016. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mentek a zöld pacsik.
2016. jún. 1. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:

4es! Még egy pasi se panaszkodott, hogy zsírcsöcsös vagyok. :D

Szerintem amíg nekem nincs mellkasszőröm (itt nem a pihére értem) addig jogos kívánalom tőlem, hogy ne legyen egy pár szép hetyke női cici a pasim mellkasán.

2016. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvastam màr nagyon szép àtlagos lànynàl ,hogy mackós pasit keres.
2016. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan kicsit izmos, vékonyabb srácok jönnek be. Amikor összejöttem a barátommal, ő is ilyen volt, azóta hízott és van egy kis pocakja, de ez engem egyáltalán nem zavar :)
2016. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!