Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszenek a hosszú ruhák?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok:


[link]


[link]


2016. jún. 1. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha egy formás lányon van, nem mint az 1. képen, akkor igen, tetszik.
2016. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem személyszerint nem, a sportosabb jön be. Amúgy sem tudnám elképzelni magamon. xD


Csak vicceltem, amúgy nincs vele gond. Szép.

2016. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Valahogy nem jönnek be a gazdag, magukat királynőnek képzelő nők. Rendezvényen még oké, de hétköznapokban nekem túl sok.
2016. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, de az első ruha az nem hosszú. Az egy rövid ruha, amin egy átlátszó izé van, hogy a lány elmondhassa magáról, hogy hosszú ruhát hord és nem qrva.


Egyébként nekem a hosszabb ruhák tetszenek, amik térd vagy térd alá is érnek. Nem szeretem a mai divatot a nőkön. De ez gondolom csak az én problémám már

2016. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért képzelné valaki magát attól királynőnek, hogy egy kicsivel hosszabb ruha van rajta? Ez nevetséges. :D
2016. jún. 1. 16:20
 6/13 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok és hozzátenném még hogy a 2. ruha meg szerintem szintén nem annyira jó. Nem a hossza nem tetszik, csak felül kb semmi nincs, tök csupasz benne a nő.

Szerintem ez szintén gáz, amikor egy nő magamutogató akar lenni, de közben kiskaput keres és hosszú ruhát vesz fel, de közben kirakja magát felül. Vagy fordítva. Ezek nekem ilyen nagyon átlátszó praktikák

2016. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért királynős, mert nem lehet benne futni, hegyet mászni, se leülni egy kőre, mert baromira figyelni kéne hogy épp melyik bokorban akad fenn.

Nekem a rövid farmer, és póló kombináció tetszik, vagy cicanadrág.

2016. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván senki nem hord ilyet éjjel-nappal, csak az elegánsabb helyekre, vagy ha beülnek valahová vacsorázni, koktélozni.
2016. jún. 1. 16:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az alkalomhoz illik akkor jó, de egy tényleg deszka vékony csajon azon nem túl előnyös.
2016. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!