Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti barátkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti barátkoznátok egy lánnyal hátsó szándék nélkül?

Figyelt kérdés

Nekem van 2 ilyen fiúbarátom, de ők már évek óta, másokkal viszont eddig nem jött össze a dolog. :( Pedig én imádok fiúkkal lógni meg beszélgetni, sosem voltam az a tipikus csajos csajszi.


Hogyan kellene viselkednem, hogy biztosan ne akarjon tőlem többet a másik?


2016. jún. 1. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem nem tartom magam senki lelki szemetesladajanak!
2016. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik mindig többet fog érezni a másik iránt."

Elvileg ezt mondják, szerintem hülyeség.

Ha nem egy prédaként tekint rád valaki, akkor lehet barátkozni.


Tudod, nekem van egy legjobb barátom, aki lány, s 8 éve ismerem. Mi a titok? Az hogy nem lányként tekintek rá, hanem legjobb barátomként, de attól még megadom neki a tiszteletet, hogy ő egy nő, csak nem tekintek rá nőként úgy, hogy egyszer lesz valami.

2016. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne meg a vonzalom a lány felé, akkor gond nélkül. Más esetben becsapnám magamat és őt is. Szóval akkor nem.
2016. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es, ha téged minden lány csak lelki szemetesládának használ, akkor nagy gáz van.
2016. jún. 1. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Kerdezo nem tart senki sem annak :) csak korbe nezek es minden lany sir egy fiunak hogy jaj ez a problema jaj az stb na en ez nem akarok lenni :)

Mondjuk azt nem ertem hogyha egy valaszt adok ami oszinte es nem ugy valaszolok hogy a tarsadalomnak megfeleljen akkor mar le kell pontozni :D hat oke :)

2016. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is olyan ritka az, amiről 2-es beszél.

Nekem is van fiú ismerősöm, már lassan 24 éve, igen gyerek korunk óta ismerjük egymást, sosem tekintettünk egymásra úgy, mint ellenkező nemű potenciális párjelöltre.

Haverok vagyunk, semmi több, semelyikünknek eszébe sem jutott máshogy tekinteni a másikra, mert mi megfelelünk így egymásnak, nekünk ez az állapot a természetes. :)

2016. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle emberrel tartok fenn baráti, haveri kapcsolatot.

Az eléggé beszűkült agy, ami csak a szerint szelektál, hogy dugható-e, vagy sem?

2016. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem vannak fiú barátaim. ők is elmondják a problémáikat, én is nekik ha olyan, amúgy meg elbeszélgetünk sokmindenről... elég röhejes, ha valaki egy lányban csak a szexet látja, az embert nem, hogy egy értelmes élőlény akivel beszélgetni is lehet. még véletlenül se. :D
2016. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!