Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire sikeres egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sikeres egy ilyen férfi a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés
160 cm körüli, vékony, félénk, határozatlan, viszont nagyon okos, nagyon kedves, nagyon önzetlen, empatikus, nagyon jól lehet vele beszélgetni és figyelmes
2016. jún. 2. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
mint a nagyanyám
2016. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
A felenksegen es a hatarozatlansagon javitani kene es lehet is mert a baratnod nem akar az anyukad lenni aki kiall erted sajat magad helyett is es mindenbeneghozza a dontest. Valtoztatni kell es nem kifogasolat keresni.
2016. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most mondanám azt, amit itt szoktak lőni az emberek, hogy "oszt' az mé' különleges képesség, ha valaki kedves, önzetlen, mert annak alapnak kén' lennie". Azért nem mondom ezt, mert erre mindég felmerül bennem a kérdés, hogy "miért, különleges képességek kellenek, ahhoz, hogy valakinek legyen valakije? szuperhősnek kell lenni hozzá?" szóval ez így butaság.

Ha a tényeket nézzük, van a lányoknak egy rétege, akik náluk magasabb fiúkat részesítik előnyben, ezek közül sokaknál kizáró ok, ha a fiú alacsonyabb.

A vékonysággal az lenne a bajuk, hogy a szőke hercegük, akire mindég is vágytak (fehér lovon) nem tudná megvédeni őket, ha vékonyka lenne. Másoknál megint az van, hogy ne legyen a férfi vékonyabb mint a nő.

Félénk és határozatlan. Nem mindenki szereti, ha neki kell döntenie és bizony idegesítő szokott lenni néha, ha a lány megkérdezi, hogy "hova menjünk ma délután, a vadasparkba, vagy pizzázni?" és erre a fiú válasza "nekem mindegy, nem tudom, ahová te akarsz", aztán a lány választ egy programot és a srác, meg nem élvezi és csak nyűglődik, mert nem is oda akart menni. Kérdem én akkor miért nem szól? Hát az a lány már csak a barátnője, nem fogja leharapni a fejét, nem egy idegen, miért nem mer?

Az hogy nagyon okos az relatív. Ez a sok nagyon, nagyon ez nekem fura. Kompenzációt érzek. Pl, állunk a buszmegállóban, elkezd szakadni az eső, a srác meg odaadja a kabátját nekem, hogy ne ázzak. Ez kedves, de ő attól még szarrá ázik. Miért nem lehet megoldani úgy, hogy egyikünk se ázzon meg, pl ketten bebújunk a dzseki alá.


Összegezve, a félénkségen és a határozatlanságon kell egy kicsit változtatni és minden rendben lesz. Nem baj ha félsz, mindenki fél, de le kell tudni győzni és szembe nézni a félelmeiddel. Nem kell azon parázni, hogy mi lesz ha nem jön össze valami, akkor nem jön össze és kész. Nem ér véget a világ.

2016. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hiaba irjuk le mit kellene es min lehetne javitani az le lesz szavazva az itteni felenk es hatarozatlan ferfiak altal akik ahhoz is lustak hogy tegyenek valamit es helyette kollektiven a noket szidjak :)

21/N

2016. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül egy valami van amin bukik a dolog: "határozatlan" ... Az összes többi kompenzálható, ez nem!
2016. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy kell elképzelni egy határozatlan férfit? Tapasztalat nők részéről?
2016. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Én ismerkedtem már ilyen férfival, állandóan ekszkuzálta magát, ha nem tudott egy szituációval mit kezdeni, lefagyott, sokszor kimenekült szitukból, mindezt amellett, hogy tudtam, hogy tetszek neki. Félt kezdeményezni, aztán amikor én kezdeményeztem, állandóan leszólta magát, de volt, hogy engem piszkált és rám vetítette ki a bizonytalanságát.

2016. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7, köszi! szerintem baromi ritka lehet az ilyen. legalábbis egy férfi ismerősömre sem illik még csak hasonló sem. valszeg pont kifogtad. egyébként rendes tőled, hogy amikor láttad nem mer lépni, te kezdeményeztél. :)
2016. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8.:hidd el nem olyan ritka. Nekem is volt ilyen fiu ismerosom. Bejott de annyira onbizalomhianyos volt hogy engem probalt lehuzni magahoz hogy nehogy nekem legyen onbizalmam. Vegul nem randiztunk mert nem akartam ilyen rombolo embert magam melle.
2016. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hiába ajnározod magad. Élőben meg egy sem igaz ezekből! Na jó az első három. De azok rohadtul negatív tulajdonságok!
2016. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!