Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan beszélgessünk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessünk, ha mindig elkerüljük egymást? (Kissé hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiről semmit nem tudok azon kívül, hogy merre utazik. Abszolút semmit. Se a nevét, se konkrét lakhelyét. De még az időpontok is mindig változnak, ha utazik. Olyan kiszámíthatatlan. Először télen találkoztam vele egy buszon. Nagyon feltűnően nézett, egymásra mosolyogtunk. Vissza-visszanéztem rá, és végig egymásra mosolyogtunk. Én leszálltam, ő tovább utazott. A napokban ismét láttam. Ugyanazon a járaton, csak más időpontban. Felismert és mosolygott megint, de nem történt semmi, mert a tömegben lökdösődtünk, mindenki sietett a maga dolgára. Olyan rövid időre látjuk egymást és olyan ritkán, hogy kezdek kétségbeesni. Igyekeztem ugyanabban az időpontban utazni, mint aznap amikor láttam. Nem volt jelen.

Ma pl. az egyel későbbi járattal mentem, hátha ott lesz, de nem volt ott.

Múltkor akkor szálltam le a metróról, amikor ő felszállt. Felismertük egymást. Hát láttam rajta, hogy ő is kezd kétségbe esni. Vagy nem is tudom. Aztán legközelebb pedig az ellenkező irányba járó buszt várta, amikor én elhaladtam mellette. Akkor én a buszon voltam és a másik irányba utaztam.

Hogyan fussak össze vele, ha ennyire kiszámíthatatlan? Én igyekeztem úgy utazni olyan időpontokban, amikor láttam korábban, de mindig elhaladunk egymás mellett.

Annyit tudok csak, hogy hazafelé merre megy a járata. De hogy azon belül pontosan hol száll le és milyen időpontokban, azt nem tudom.


Eszembe jutott az is, hogy mivel nagyon elkezdtem keresni és különböző időpontokban utazni, ő is ilyen módon próbál megtalálni, csak mindig elkerüljük egymást.

Most akkor mi legyen? Nem ülhetek egész nap a megállóban, nekem is vannak kötelességeim. :(

Köszönöm a hasznos tanácsokat!


2016. jún. 2. 12:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy télen egyszer láttam. Azóta hosszú ideig nem. Aztán a napokban láttam újra, és akkor próbáltam vele összefutni megint.
2016. jún. 2. 12:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy veledutaztam.hu nevu oldal. Hatha :)
2016. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de semmi. Nem szűnt meg az oldal?
2016. jún. 2. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!