Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert van, hogy eloben senkit nem zavar a beteg poenjaim, neten viszont furan neznek, vagy le is lepnek, ha vakami cifrabbat irok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:
*Zavarnak, *valami
2016. jún. 2. 16:08
 2/8 anonim ***** válasza:
élőben nem mondják ki nyíltan a gondolataikat az emberek
2016. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kuldj nekem egyet kivancsi vagyok :D
2016. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neten nincs annyi jó benyomásuk rólad, mint valóságban.


Lehet hogy a valóságban tökös, magabiztos, jó dumás csávó vagy és ha valakivel személyesen beszélsz akkor ezt ők is látják és átjön nekik a dolog.

De a neten keresztül csak a begépelt válaszokat és maximum a kettőspont-dé jeleket látják. A kettő nagyon nem ugyanaz.


Neten azért máshogyan kell ismerkedni, beszélni az emberekkel, mint személyesen.

2016. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 azert nem megy ez parancsszora, eroltetett hulyeseget nem akarok.


#4 igen, neten sokkal nehezebb

2016. jún. 2. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Írásban nincs se hangsúly, se mimika, se testbeszéd.

ennyi az egész.

Aki nem ismer, az nem fogja tudni, hogy milyen hangsúllyal mondhatod.

Saját példám: Sokáig szavamjárása volt az "Ó, hogy dögölnél meg!" Persze mindig nevetve mondtam. Egyszer SMSeztünk barátnőmmel és anyukája belekukkantott. A régi időkben ugye egyenként láttad az üzenetet... Hát a kedves anyuka aktivizálta magát, felhívta anyukámat és fenyegetőzött. (elég extrém pelda)

25n (a történet idején 15 körül lehettem)

2016. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet élőben is zavar, de az ember nem szívesen küldd el csak úgy másokat, kénytelen végighallgatni, míg neten egyetlen gombnyomással lezárhatod a kellemetlen beszélgetést.
2016. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 anyukát nem értem, h mit akart, a fia/férje majd lerendez, ha nem tetszik neki vmi. :) bár ha a férjével levelezgettél, akkor megérteném azt is, h a hajad egyesével tépi ki :D


#7 igen, kénytelenek végighallgatni, mondjuk érdekes, h mindig akkor akarnak elmenni vhova, amikor kifejtem a poénomat Oo

2016. jún. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!