Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel az elutasításokat, hogy ne essen rosszul nekem?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, nincs barátnőm, szűz vagyok. Volt már barátnőm, de hát nem feküdtünk le, meg eléggé megviselt lelkileg.


Szeretek beszélgetni, sokszor mondják rám, hogy cuki vagyok, lassan kezdem is unni.

Nem vagyok az a szépfiú alkat, nem engem fognak elsőre észrevenni a társaságból stb. Nehéz is így lányt keresni randira. De ha mégis találok nem jön össze, pedig jól érezzük magunkat, eldumálunk, de hát "cuki srác vagy, de nem veled gondoltam" szöveg jön.


Nem úgy kell érteni, hogy cuki vagyok, hogy ez a nyálgép, én csak beszélek, beszúrok pár bókot és ennyi, segítőkész vagyok, rendes.


Csak elegem van, hogy nem találok magam mellé senkit. Oké, rendes vagyok, "cuki" (undorodom már ettől a szótól), de hát nem érek vele semmit.


Mert magányos vagyok így, rossz látni, hogy aki szimpatikus nekem fordítva nem igaz. Persze, hozzászokhattam volna az egyedülléthez, de nekem mégse megy, szarul esik az elutasítás.


Mit lehet tenni, hogy ne essen szarul? Már ugy tekintek dolgokra, hogy igyekszem nem beleélni magam, majd ha végre majd összejövünk, esetleg akkor, így nem fog fájni, ha el kell válni még kapcsolat előtt. De ettől még rosszul esik.


Ilyen kommentek nem kellene, hogy " nem gyk-n sírni", csak feljöttem ezt megkérdezni, hátha kapok egy pár jó tanácsot.



2016. jún. 5. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenki így van vele
2016. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Ördögi körben vagy és ez azért szomorú, mert attól, hogy tudod, még nem fogsz tudni kilépni belőle.

Amit tanácsolni lehet, mára már közhely, pedig működik: tanulj meg egyedül boldognak leni, foglald el magad, tanulj, sportolj és nagy ívben szarj a nőkre. Ha elérted a mélypontot, amikor már valóban elengeded a csajok témát, nem pedig csak megjátszod, akkor azonnal meg fogják érezni rajtad és vonzó leszel.


Egy személyes tanács: ne légy cuki. Légy egy kicsit getzi. Szólj be, légy szarkasztikus, flegma, laza.

Ne a társadalmi konvenciók tisztelve cselekedj és beszélj, sőt kérdőjelezz meg bármit és alakítsd ki a saját véleményed.

2016. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

3# direkt írtam, hogy nem kell ilyen komment, h ne itt sírj, de innen látszik, hogy nem olvastad el a szöveget, neked ez hosszú volt :D


2# egyedül boldognak lenni nem olyan jó, ketten boldognak lenni jobb:)

Nem tudok szarni a nőkre, mert azért én is vágyom rájuk, férfi vagyok.

2016. jún. 5. 10:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Legyen benned határozottság,legyenek céljaid,tudj komoly is lenni,ne csak vicces,legyen önálló véleményed,amit fel is vállalsz,akkor nem fognak cuki fiúkának bélyegezni.És ha esetleg ez nem megy (pedig miért ne menne),akkor nehogy arra fogd,hogy szűz vagy!
2016. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ahogy elolvastam, :/ sajnos te mindig a barát zónába mész, váltosztas a hozzá állásodon mert így mindig csak barát maradsz és ne éld bele magad soha. Ha beleéled magad akkor már alapból szarabbul fog esni ha elutasítanak.
2016. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Túlbonyolítod. Nem csak te keresel, más is keres. Lehet és kell tudni egyedül boldognak lenni. Ezt a boldogságot osztod meg a másikkal. Ne ess kétségbe, találsz párt.
2016. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4#

Céljaim vannak, anélkül elég nehéz az életben véleményem szerint. Szoktam komoly is lenni, velem bármilyen témában lehet beszélni. Véleményem is felvállalom, utálom, ha valakinek am sincs véleménye egy dologról vagy nem tud megfogalmazni.

Dehogy fogom arra, hogy szűz vagyok, ezt senki se tudja, ez inkább csak következménye a dolgoknak, de nem emiatt vagy ilyen.

Egyébként köszi a tippeket!


6#

Igen, megpróbálom nem beleélni magam, nem is randiként tekinteni esetleg, csak arra, hogy talizok egy lánnyal és kész. De attól még így is rosszul esik, hogy ebben nincs sikerélményem, nincs miből meriteni.

Min változtassak? Nem akarok barát zónát!

2016. jún. 5. 10:54
 8/14 A kérdező kommentje:

7#


Nem érzem, hogy túlbonyolítanám, mert eddig nem zavart, csak most már szállnak az évek, és ezek nekem kimaradnak.

Majd jön valaki, ne essek kétségbe számomra olyan, hogy nesze semmi fogd meg jól. Ilyen kamu nyugtató szöveg.


Eddig se jött semmi, várni meg rossz dolog, nem jön a sült galamb nyilván, és nem is várom el. De ha eddig nem jött, akkor felesleges reménykedni ezekben.

Találok párt, csak 26 év alatt nem sikerült, ez nagyon bénán hangzik.

2016. jún. 5. 10:57
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Vannak dolgok az életben, amik rosszul esnek. Ilyen az elutasítás, vagy ha pl a vonat levágja a lábadat. Ilyenkor nem azt kell keresni, hogy hogyan ne essen rosszul neked, hanem azt, hogy hogyan ne történjen meg. Így nevel, így irányít az élet. Ha egy út rossz irányba visz, kapsz egy nyakast tőle. Vagy tanulsz belőle, vagy újabb nyakas jön.

Gondolom, ez eddig tiszta sor. Most már csak azt kéne tudni, hogy kitől tanuljál, igaz? Nos, csak a legkompetensebb személyektől, a nőktől tudsz tanulni.

Itt hiába kérdezgetsz, mert senki nem fog tudni neked egyetemes, minden esetre érvényes tanácsot adni. Ha elmész az orvoshoz, nem az történik, hogy kimegy doktornéni a váróba, és mindenkinek kioszt egy levél hashajtót, hiszen mindenki más panasszal érkezett. Mindenkit külön-külön kell megvizsgálni, és eszerint kezelni. Mi így távdiagnózisként nem tudjuk meghatározni, hogy nálad mi a baj, hogy mit csinálsz rosszul. Ezt neked magadnak kell kiderítened. Mégpedig a csajok reakcióiból, jelzéseiből. Ha valaki "barátzónába tesz" (rühellem ezt a kifejezést, de a békesség kedvéért maradjunk ennél), szóval ha valaki barátzónába tesz, az nem úgy történik, hogy a harmadik kanál húsleves elfogyasztása közben hirtelen jön egy ötlete, hogy hú, de jó lenne a Jóskát barátzónába tenni. Nem. Mindig vannak jelek, amik arra utalnak, hogy most valamit rosszul csináltál. Ezek az apró hibák adódnak össze, és vezetnek végül a parkolópályára. Figyelni kell ezekre a jelekre, és tanulni belőlük. Hogy mik ezek a jelek? Ne kérdezd. A nők is emberek, s mint olyan, mind más és más. Az egyiknek ez jön be, a másik sikítva menekül ugyanettől. Neked az a dolgod, hogy férfiként megtanuld a nő gondolkodásmódját és lelkivilágát.

Igazságtalan ez a férfiakkal szemben? Talán az. De nézz körül a természetben. Egy hím szövőmadárnak pl meg kell tanulnia TÖKÉLETES függőfészket építeni, különben nem lesz párja. Jön a tojó, megnézi Dezső fészkét, és ha nem nyeri el a tetszését, lebiggyeszti a száját, és átröppen két méterrel arrébb, a Tóni fészkét megnézni. Dezső hoppon marad. Az egész addigi munkája kárba vész. Mire meg új fészket épít, lejár a szaporodási időszak. Egyetlen reménye, hogy jövőre jobban sikerül. A következő évben két út van előtte. Vagy igyekszik jobb fészket építeni, és elnyerni a tojó tetszését, vagy szidja a tojók ízlését, és köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő csinálja a jól, és az ő módszerét ne akarja megváltoztatni senki. Előbbi esetben feltehetően lesz párja, utóbbi esetben meg jön a GYK-ra rinyálni.

Egy hím dorozsmás keszeg hiába tanulja meg tökéletesen a fajdkakas násztáncát, nem fogja elnyerni az ikrások kegyeit. Neki a keszegek násztáncát kell elsajátítania. Ugyanakkor egy szarvasbika lehet akármilyen Rongyláb Jani, megbäszhatja a tánctudását, ha azoknak a hülye ünőknek, vagy szarvasteheneknek csak az a bika tetszik, aki lepofozza a színről az összes ellenfelét.

Évmilliók bevett (és bevált) gyakorlata tehát, hogy a hímeknek vizsgáznia kell. Lehet ez ellen berzenkedni, csak éppen az nem vezet eredményre.

2016. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, de ha nem veszem észre a jeleket, honnan tudjam meg mi a gond? Kérdezzem meg a lányt, hogy mi volt a probléma?
2016. jún. 6. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!