Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek kb. sehol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek kb. sehol szingli huszonéves nők, ellenben miért van rengeteg szingli ugyanilyen korú férfi?

Figyelt kérdés
Mindegyik lányról kiderül előbb utóbb, hogy van valakije, akár barátja, vagy esetleg férje, a lényeg az, hogy gyakorlatilag nincsenek szingli fiatal nők.Mi lehet ennek a jelenségnek az oka, hol találhat Budapesten egy szingli férfi független nőket?

2016. jún. 5. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Mert kb. másfél-kétszer annyi fiatal férfi van, mint nő, illetve mert a legjobban kinéző férfiak több nőt is tartanak.
2016. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
30 felett ez pont megfordul pontosan azért. Mert idősebb pasik fiatalabb nőket akarnak. Illetve 30 felett már más a helyzet mert idősebb nők már nem kellenek úgy és egy 30 feletti nő nem akar 20an éves pasit
2016. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
1. Másfélszer? Mond láttál már ksh statisztikát hogy lehetsz ilyen hülye egyforma a férfi női arány. Picivel több csak a fiú max 1-2 százalékkal nem 50 százalékkal, kétszer annyi........😀😀😀
2016. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Résen kell lenni, meg kell találni azt mikor a két pont között egyedül van a nő, pl mikor kijön egy kapcsolatból, ehhez meg ismerni kell, ezt meg egy baráti társaságon keresztül tudod megtenni, tehát eleve barátnak kell lenned ahhoz. A Nők többsége "idegenekkel nem áll le társalogni. Csak is kizárólag nagyobb társaságokban nyitottak.

Amúgy meg igények miatt, aki eleve a napos oldalon él és nem éri semmi rossz, ami miatt aggódnia kéne, az nem foglalkozik ezzel a témával, igy nem tud együtt lenni egy egyedülálló férfival akinek kb 0 népszerüsége.

2016. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Budapesten nem tudom. Én rengeteg 20-on éves szingli nőt ismerek a környezetemben ( nem pesti egyetem).
2016. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Venni kell elethu guminot, az nem pofazik vissza, nem faj a feje, tokeletes. :D Azt hiszem ez az igazi szerelem. :)
2016. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem tudnak a férfiak ismerkedni, udvarolni...panaszkodni könnyebb, hogy nincs csajuk de igazán nem is tesznek érte erőfeszítéseket, hogy legyen.
2016. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Mocsok sok szingli huszonéves nő van.

Én idén, 2016-ban 8 nővel szexeltem, akik mind 18-23 évesek voltak.


Én nagyon kíváncsi lennék, hogy te hol, milyen helyeken ismerkedsz. Én szinte csak egyetemen szoktam, ott meg alapból durván 2 nő jut 1 férfira.

22/F

2016. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
#3 A statisztikákat kozmetikázzák és hamisítják. Elég szétnézni az utcán, tömegközlekedésen, szórakozóhelyeken, mindenhol sokkal több a férfi.
2016. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

9:

Attól függ hol élsz. Én egyetemista vagyok. Az egyetemeken azt hiszem kb 60-40 a nő-férfi arány, vagy hasonló. Úgyhogy nálunk eléggé nőtöbblet van napközben, bárhová is megyek.

2016. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!