Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves szingli srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szingli srácok! Miért vagytok szinglik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot (25 éves). Tipikusan az a fajta pasi, aki minden nőnek bejön és bárkit megkaphatna, mégis szingli (hogy mióta, azt nem tudom, de hónapok óta biztosan), sőt, úgy tűnik, hogy elég félénk is. A 3 dolog nem igazán illik össze nekem.
2010. nov. 21. 12:28
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ja és az egyik barátja egyszer elkottyantott nekem egy félmondatot, miszerint "hol látott ez csajt, reménytelen..?"

de szerintem lehetetlen, hogy a srácra nem tapadnak a nők.

2010. nov. 21. 12:31
 2/23 anonim ***** válasza:
én pl szerintem azért, mert félénebb vagyok, és nem beszélek sokat. pedig már többen mondták, hogy jól nézek ki, csak nem olyanok, akik nekem tetszenek. meg azért volt 1-2 szép lány akivel szemeztünk, de kinek kéne egy olyan pasi aki keveset beszél.
2010. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A jóképű pasikkal nem szívesen ismerkednek a lányok...

Vagy nincs elég önbizalma...

Én mondjuk 32 vagyok, nemrég szakítottam a párommal (hónapok óta) és egyáltalán nem kívánok most semmilyen párkapcsolatot, legfeljebb fizikai kontaktust...

Nem tudhatod milyen lányokkal hozta eddig össze a sors, lehet, hogy féltékenységből bebeszélte neki a volt nője, hogy soha senkinek sem fog kelleni...Ez elég nagy trauma tud lenni, ha olyasvalaki mondja akit szeretsz...

Bár ehhez az egyént kell ismerni...Nekem sem jönnek be azok a lányok akiket csak úgy megkaphatnék...Mert azokat más is megkaphatja csak úgy...;)

2010. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"hónapok óta biztosan"... na, hát nekem nem is kéne olyan pasi, aki szakít a barátnőjével, majd 2 napra rá mással van... arra nem gondoltál, hogy hagyja még h az előző kapcsolatból teljesen kijöjjön lelkileg?

amúgy ha nem ez, akkor is millió oka lehet. pl. felelősségteljes állása van, amit csak most kezd bebiztosítani, így azt gondolja, hogy egy darabig nem fér el az életében egy komoly kapcsolat. vagy ha félénk, akkor nem szeret kezdeményezni, és most épp egy lány sem rágja a fülét, hogy jöjjenek össze. vagy tényleg reménytelen, mert defektes, és minden lánynak 1 hét után lejön h vmi gáz van vele. egy csomó oka lehet...

2010. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Pont 20 éves vagyok és nincs barátnőm mert nem járok szórakozni, nincsenek lány ismerőseim se.

Amúgy nem vagyok menő gyerek, nincs sok pénzem, nincs kocsim, nem vagyok túl beszédes se és ezt nem szeretika csajok.

2010. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12.53: amit felsoroltál azok közül csak az utolsót nem szeretik a csajok :) amúgy a barátom is ilyen pont, amilyet te leírtál, és csak annyit tanácsolnék, h nyisd ki jobban a szemed, és vedd észre, ha egy lány már fél éve bámul, elkéri az msn-címed, és folyton nyaggat, h segíts neki matekban ;)
2010. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

mert háromból három....

Így aztán csak egyéjszakásra megyek vagy valami hasonlóra.

2010. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mért vagyunk szinglik?

Mert aki nem izmos, atléta alkat és nem nagyon nagyon jóképű akivel lehet villogni meg dicsekedni a barátnők előtt, és még csak nem is nagyon gazdag azt csak levegőnek nézik a lányok.

Persze vannak lányok akiknek ezek nem fontos dolgok. De ezekkel a lányokkal megint nem lehet összejönni hiszen nekik van pasijuk. Mondjuk ezen nincs semmi meglepő, hiszen ezek a normális lányok.

2010. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatomat elrontottam, utána egy jódarabig nem volt kedvem ismerkedni. Aztán költözés ismeretlen emberek közé, első munkahely, így meg kell tanulnom a szabadidőmmel rendesen gazdálkodni. Emellett nagyon gátlásos is vagyok. Mielőtt ráfeküdtem a "projektre", csak iszogatni jártam el, most a gátlások oldására (is) ezt folytatom, viszont egy maximum spicces lány ezt nem tolerálja...

Röviden ezért...

2010. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert egy érzéketlen, bizalmatlan, nőgyűlölő rohadek vagyok, emellett nem vagyok egy kigyúrt állat, csóró vagyok, nem hordok márkás cuccokat, nincs kocsim és szerintem még kedves sem vagyok.

A csajoknak meg olyas valaki kell, aki kihasználja és át**ssza őket, hogy aztán sírhassanak. Amúgy meg nehezen viselem el, ha valaki állandóan a nyakamon lóg, egyfolytában telefonálgat, elszámoltat, hisztizik stb. Szeretek szabadon, kötöttségek nélkül élni.

2010. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!