Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Távolsági buszon próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolsági buszon próbálok ismerkedni lányokkal. Mit csinálok rosszul, ha egyik se jelentkezik utána?

Figyelt kérdés
Mostanában többször leülök idegen lányok mellé a buszon, és beszélgetek velük. 45 perc alatt egész jól lehet már ismerkedni. Ott kb. minden simán megy. Viszont utána egyik csaj se jelentkezett még, hiába jelöltem be őket facebookon, és hiába éreztem úgy, hogy jól érezték magukat velem. Mit csinálhatok rosszul? 23/f.

2016. jún. 5. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

"Mert kérdezem én: ha megszólít benneteket egy férfi, tehát beszédbe próbál veletek elegyedni, akkor miért tesztek úgy, mintha nem sejtenétek semmit? Mert ugyan mit akarhatna veletek valaki, egy idegen, akivel beszélgettek?"


Hát ne haragudj, de egy buszon, vonaton én még egy öreg nénivel is elbeszélgetek szívesen, pedig nem akarok vele összejönni. Te csak akkor szólsz valakihez, ha fel akarod szedni? Mert már bocs, de akkor lehet azért nem jön össze, mert annyira sikít rólad, hogy mindent csak azért csinálsz, hogy valaki jöjjön már össze... akárki...

2016. jún. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

Előző, én nem szoktam kezdeményezni, megszólítani ismerkedési szándékkal, mert nincsen hozzá bátorságom. Pont emiatt értékelem azokat, akiknek van.

Érdekes, hogy az ide író lányok, nők nagy része mindig valahogy kivétel, akik bárkivel szívesen elbeszélgetnek. Én azokra az esetekre céloztam, amikor szemmel látható, egyértelmű, hogy valaki ismerkedési szándékkal kezd el beszélgetni. Ha ezt egy nő nem akarja, akkor finoman el is lehet utasítani a beszélgetést, hogy ne ébresszen a férfiben hamis reményt. Ez még szerintem mindig jobb annál, hogy ne legyen "rámenős", de azért beszélgessünk, aztán utána meg nem jelentkezik a lány, nem hív, nem ír és így tovább, tehát amikről a kérdező írt. Inkább akkor kerek perec utasítsa el finoman valaki a kezdeményezőt, és már a beszélgetésbe se menjen bele, ha annyira nincsen hozzá kedve.

2016. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

De miért utasítsa el? Már ne haragudj, de anélkül, hogy valakivel beszélgetnék nem tudom eldönteni, hogy aztán érdekelne-e vagy sem.


Te azt gondolod, hogy vagy ne álljak szóba senkivel, vagy ha már valakivel beszélgettem akkor kutyakötelességem vele randizni is, mert jaj szegény?

2016. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Itt nem erről van szó. Úgy látszik, hogy még nem írtam le mindent pontosan. Mivel lány vagy, vegyünk téged példaként.

Ha van kedved, beszélgethetsz, ez azon múlik, hogy van-e benned hajlandóság az ismerkedésre. De ha az illető valamiért nem szimpatikus egy beszélgetés után, akkor nem kell vele újból találkozni, külön megbeszélt időpontban. Viszont ha ez van, akkor ezt egyértelműen közölni kell vele, hogy nem akarsz folytatást, tehát már ne próbálkozzon legközelebb, ha összefutsz vele a buszon, vagy esetleg máshol. A lényeg az, hogy az illető ne reménykedjen és ne várjon hiába, ne essen bele abba a helyzetbe, amiben a kérdező is van.

Ez lehet, hogy nem fog neki jólesni, de legalább tudni fogja, hogy mi a helyzet.

2016. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

" De ha az illető valamiért nem szimpatikus egy beszélgetés után, akkor nem kell vele újból találkozni, külön megbeszélt időpontban. Viszont ha ez van, akkor ezt egyértelműen közölni kell vele, hogy nem akarsz folytatást, tehát már ne próbálkozzon legközelebb, ha összefutsz vele a buszon, vagy esetleg máshol."

Aztán honnan a búbánatos kis fäszomból tudná a csaj, hogy a pasi akar következő alkalmat, vagy kiröhögi a csajt, hogy eszébe se jutott még egyszer próbálkozni egy ilyennel.

A kérdésre:

Kérdező, hidd el, a nehezén már túl vagy. Aki idáig eljutott, azt már az isten se menti meg a csajoktól. :-))

Persze nem terem minden próbálkozásból babér. Ennek eleinte főleg az az oka, hogy a tökeit frissen megtalált pasi felbátorodva a "magasabb kategóriájú" csajokkal kezd ki. Azokhoz viszont kell némi gyakorlat. De megjön az is, csak kitartás. (És gratulálok! Baromi jó olvasni, hogy ilyen is van.)

2016. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Milyen "tökeit megtalált férfi?" De utálom az ilyen stílust! Az ilyenek sem érezték át soha, hogy milyen az, amikor nincsen bátorsága valakinek!


Hogy honnan lehet tudni, hogy akar-e a férfi még találkozást? Hát, ez azért elég egyértelmű szerintem, ha már lelkesen beszélget egy nővel, nemde? Akkor meg főleg, ha a végén megadja a számát, vagy esetleg elkéri a nőét.

2016. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Olyannal is próbálkozhatsz, hogy nem te kérdezed meg az ő teljes nevét, hanem te mutatkozol be teljes néven. Aztán időközben felhozod ilyen-olyan formában a facebookot, és a következő lépést ráhagyod a lányra. Ha érdekled, vagy legalább szimpatikus voltál, akkor akár rád is kereshet. Persze facebook témában ne menj be méjségekbe, épp csak annyira érintsd, hogy megtudja, hogy fenn vagy. Tudod, nagyon megoszlik az emberek véleménye róla. Egy közös buszúton pedig nem lehet annyira megismerni az embert, hogy mennyire értelmesen vagy értelmetlenül használja. Márpedig ez sokat elárul az illetőről.

Nálam pl. ez jobb variáció lenne mint az sms. Mivel nem vagyok túl bátor ilyen téren, mint gondolom sok más lány sem, így facebookon könnyebben bejelölnélek mint hogy irjak egy sms-t. Mert bejelöllek ,aztán a többit rádbiznám.

2016. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%

Túlbonyolítjátok. Nem lehet ennek olyan sok oka. Vagy nem nézel ki elég jól (ez mindenképp fő ok lesz, mert ha jól néznél ki, nem született volna meg a kérdés, lévén már csüngne a farkadon egy bige), vagy nincs egy fél kontinensnyi önbizalmad, ergo nem tudsz minden témában olyan határozottsággal kamuzni, hogy magad is elhiszed a hülyeséget, amit mondasz. Meg ugye busszal jársz, nem bmw-vel...


A leányoknak meg ismét gratulálok. Tipikus nők, ha valaki nem kezdeményez az egy töketlen lúzer, ha valaki kezdeményez, az se jó, mert szegénykéim sarokba vannak szorítva. Ahogy az előttem szóló írta, baromi nagy szerencse, hogy plusz lyukkal a lábatok között születtetek, brutális mértékű népességszám csökkenést eredményezne, ha még tennetek is kéne bármit egy kapcsolatért...természetesen azon kívül, hogy a sármos, jóképű, jól szituált álompasinak nagy kegyesen szétteszitek a lábatokat.

2016. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!