Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti küzdötök azért hogy megfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti küzdötök azért hogy megfeleljetek a nőknek vagy inkább olyan vagytok amilyen vagytok és nő miatt nem változtattok, viszont ezzel inkább kockáztatjátok, hogy nő nélkül maradtok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 08:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem valtoztatok! Ha no nelkul maradok hat istenem legalabb nem veszekszem. Amugy meg ha valtosztatnak is akkor sem a no miatt hanem magam miatt :)
2016. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

nem változtatok senki miatt.


Nő nélkül maradok? Na és? Kívánom, hogy ez legyen életem legnagyobb problémája. nagyon jól megvagyok nélkülük.

2016. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Külsőre rengeteget, de azt is inkább magamért, magamnak akartam megfelelni, hogy amikor a tükörbe nézzek, ne egy darab kakit lássak. Belsőre viszont nem fogok változni, de sokak véleménye szerint nem is kell :)
2016. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Régen próbáltam, de a változások ellenére, csak negatív visszajelzéseket kaptam. Mostanra, már úgy vagyok vele, hogy inkább nem is próbálkozok, próbálom minél jobban kiszorítani a nőket az életemből.
2016. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretek moziba járni,de ő nem,akkor erről nem fogok lemondani az ő kedvéértsem. De ha én piros szőnyeget szeretnék a szobába, ő meg zöldet,akkor zöld lesz. Nem is tudom van e olyan nő,aki elvárja hogy megvátozzon a párja. Miben mégis? Mondj egy példát Kérdező légyszi!
2016. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Magam miatt változtatok a dolgokon, ha úgy érzem, hogy kell. Ugyanis nincs egy nő se az életemben aki miatt érdemes lenne. Ha lenne, akkor is kompromisszummal tenném, mert nem egyoldalú egy kapcsolat. Persze örülnék egy olyan lánynak akivel lehetne fejlődni, a tényleges hibáimra rávilágítana és pozitív irányba terelne. De hangsúlyozom, hogy nem a megfelelésről beszélek. Mind a két félnek adni kell, ahhoz hogy kapjanak is.
2016. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Én szerintem ti még nem voltatok szerelmesek. De az a bizonyos minden reggel boldog vagyok hogy reggel mellettem ébred érzés, mert ezért bizony megéri erőfeszítéseket tenni. Én mondjuk kissé túlsúlyos voltam, barátnőm kérésére nagyon sokat fogytam és mozogtam, de nem csak az volt benne a mozgató erő hogy megkért, hanem tetszeni is akartam neki, azt akartam hogy az ő szeme is úgy csillanjon rajtam, mint ahogy az enyém rajta.

Egyáltalán miért jó az álló meder emberek? Az a jó, hogy mindig változik minden, dög unalmas is lenne, ha a minden napok ugyanolyan lennének. Sőt, aki megelégszik annyival, hogy dolgozik, és letudja a napját úgy, hogy lehúzza a 8 óráját és ő kijelenti, hogy bizony én hullafáradt vagyok mert dolgoztam és most már pihenő van másnapig, hát az meg is érdemli hogy monoton mindennapjai legyenek. A munka csak egy része az életnek, mellette igenis kell nagyon sok mindenre időt fordítani, főleg magunkra, a kapcsolatainkra. Bármi is a mozgató rugó vegyetek erőt magatokon és változtassatok olyan dolgokon amik nem tetszenek nektek. De ha egy kapcsolatban vagytok, akkor változtassatok azon, ami a barátotoknak/nőtöknek nem tetszik, mert könnyű ám azt mondani hogy én bizony nem változok meg és lesz@rok mindent. Ez a legkönnyebb. így könnyű is élni.

2016. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Felesleges...ami igazán számít a nőknek azon nem lehet változtatni (arc).
2016. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meg könnyű azt mondani, hogy mi van akkor ha nő nélkül maradtok..de legbelül azért titeket is bánt, hogy levegőnek néznek.
2016. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 ~OnLány~ ***** válasza:
93%

Most nem azért, lányként írom, de egy személy, adott esetben férfi, soha ne változzon meg senki kedvéért.

Oké, még egy új stílus vagy frizura rendben van, de azt is a saját kedvéért tegye, ne a megfelelési kényszer miatt, mert mindenkinek nem lehet senki elég tökéletes!


Biztosan nem fog az illető nő nélkül maradni, csak ne olyan személyre várjon, aki elutasította és nem felel meg neki. Talán épp olyankor akad valaki az újtába, amikor nem is számítana rá.

2016. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!