Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik pasinak mindig van párja, másik meg évekig nem talál csajt?

Figyelt kérdés

Miért vannak ilyen különbségek? Egyik pasinak mindig van barátnője? És mindig talál valakit magának. Más pasiknak miért nincs évek óta egy csaja sem?

Vagy az lehet az oka, hogy élőben nem ismerkednek, nem mennek oda 1 csajhoz sem? Vagy inkább az, hogy nem jóképűek, csak átlagos pasik?

Több ismerősöm van akinek 5 éve nincs csaja. A neten hiába társkeresőznek, még a randiig sem jutnak el.



2016. jún. 6. 12:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én nekem van egy nővérem. Igen ebben lehet igazság, hogy aki lányok között nőtt fel, pl. van nővére vagy húga, az jobban érti a lányok lelki világát. Több türelmük van a nőkhöz. De pl. csajozási tanácsot egy nővér sem tud adni.


Tegnapelőtt 13:13 A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad =

Neked lehet, hogy egy olyan férfi ismerősöd sincs akinek ne lett volna kapcsolata 1 éven belül...

Nekem pedig főleg olyan közeli barátaim vannak, akiknek évek óta nincs barátnőjük. Pedig oda mentek élőben is lányokhoz, sok elutasítást kapták. A netről meg valamiért a randiig sem jutnak el. Egyik 31 éves, 5 éve nincs nője. Másik 35 éves 3 éve nincs nője. Harmadik barátomnak már 10 éve nem volt nője, de még szex kalandja sem. Pedig ő sem csúnya, van egy jó nagy sörhasa. Megint másik haver 31 éves, őneki sincs 4-5 éve senki. Pedig ő jóképű, de nem ismerkedik élőben senkivel, a neten főleg nem.

2016. jún. 9. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!