Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban létezhet ilyen kategor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezhet ilyen kategorizálás? Szerintetek helyes reális kép ez a kategóriákról? Ti melyik kategóriába tartózó nőkkel nem jönnétek össze?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 6. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na Szerinted? Amúgy egyik se tetszik kivéve a legutolsó vörös csajt.
2016. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kivancsi lennek en milyen kategoria vagyok de szerintem ez mindenkinel mashogy van.
2016. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezen kategóriákat elnézve nem nehéz aranyérmesnek lenni.
2016. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3-as gondolom ez a lényeg.
2016. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 7-8-ban is van, amelyik ellenszenves, és a 4-5-ben is van aki "miért ne?" kategóriába tartozik.
2016. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség..Tegyük fel a páromnak én mondjuk egy 9-es vagyok, mert totál az esete vagyok. De mondjuk ott a szomszéd srác, akinek a szőkék tetszenek, én meg barna vagyok, és a mellem sem nagy, ő viszont a nagy mellű lányok tetszenek, így neki kb 6-os...Ez annyira relatív...
2016. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok.

A szépség relatív. Több olyan nő is van a listán akit más kategóriába tennék mint ahol van.

5.2 - távol ülő keskeny szemek, kampó orr.


6.6 - olyan mint egy kisiskolás és abból is a stréber fajta. Semmi nőieset nem látok rajta.


5.3 - gyakorlatilag ugyanúgy néz ki, mint 4.6


4.7 - más szögből fotózva lenne olyan, mint 5.4


4.3 - vagy 10 évvel öregebb mint a 9-es kategória bármelyik tagja, ha nem grimaszolna olyan hülyén határozottan vonzó nő lenne.


5.7-nek határozottan torz feje van.

2016. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség
2016. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó sorból tipikusan mind profi fényképész által készített, retusált képek.

Tehát ezért is hülyeség.

2016. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam három kategória van: nem tetszik, semleges (ha megfog a személyisége, akkor össze is jönnék vele), tetszik.
2016. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!