Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt azt sokan, hogy a helyes arc vagy kigyúrt test önmagában elegendő a sikerhez?

Figyelt kérdés
Ezek csak olyan dolgok, mint a hab a tortán. Fel tudják dobni egy pasi megjelenését, de önmagában édeskevesek ahhoz, hogy valaki felszedjen egy nőt. Legalábbis szerintem. Hiába néz ki jól egy srác, ha közben meg egy hatalmas bunkó, buta, vagy éppen agresszív... Az ilyenekkel szóba sem állnék.
2016. máj. 11. 20:39
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sanszos, h tapasztalatból gondolják. Én sem vagyok a kimondott helyes, vagy kigyúrt, de azért mindig tudtam kezdeményezni.

26/F

2016. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes pedig azt veszem észre, hogy a nőknek ez kell -.-"
2016. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
lássuk tapasztaljuk! ohh ezt már hányszor hallottam én soha nem állnék szóba bunkó pasival! két nap múlva monoklival a szeme alatt láttam !
2016. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Rosszul teszed fel a kérdést. Ez a reductio ad absurdum, vagyis keresel egy olyan felállást, ahol természetesen senki sem mondhatja, hogy az igaz volna, majd azt cáfolod, nem az eredeti kérdést.

Pl. te egyből hatalmas bunkót, butát, agresszívet képzeltél el, de ez nem bizonyít semmit sem a külsőt illetően, mivel ezeket eleve gyűlölnéd, külsőtől függetlenül, nemde?


Beszélj inkább átlagos srácokról, átlagos munkával, átlagos humorral, átlagos hibákkal, átlagos magassággal.

Ez sztem helyesebb megközelítés, mivel szélsőségesen agresszív emberek ugyanúgy ritkák, mint a szélsőségesen papucsok.

Szóval most képzeld el, hogy a fenti átlagos srác szét van gyúrva és voilá!

Van egy kis szar, szürke, észrevehetetlen, jellegtelen kis senkid VAGY egy hmm, finom falat, nézd a karját...és jé, nem is agresszív, ahogy a sztereotípiáimban él, hanem az izmai mellett egyáltalán nem szélsőséges. De kircsi!


Na, kb. így láthatod a kérdésed valódi oldalát.

2016. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Van az a mondás, hogy hasonló a hasonlót vonzza. Nézd meg, hogy szinte az összes kigyúrt izom agynak szolis cicababáik vannak, akik szintén csak a külsőségekre adnak. Megérdemlik egymást. :) Van persze kivétel is, de ritka, legalábbis én eddig nem nagyon találkoztam ilyennel. Az a helyzet, hogy hiába jóképű, kigyúrt az illető, ha nem tudunk beszélgetni, nem tudunk együtt nevetni, nincs vagy nem kompatibilis a humorérzéke az enyémmel, akkor ha utánam hajítják, akkor sem fog kelleni. Illetve, szerintem ezzel minden értelmes ember így van. Nem csak a küldő számít!
2016. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy aki helyes és vagy izmos tuti hogy deficites? Sőt miért gondolod úgy, hogy a belső tulajdonságai merőben másmilyenek, mint egy kevésbé jóképű, elhanyagolt külsejű fiúé? Előítélet az van gazdagon.

Persze a sárm önmagában nem elegendő a sikerhez, de mindenképpen nyitottabbra tárják általa a kapukat...

2016. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hol mondtam ilyet, hogy a jó pasik bunkók? Nem mindegyik az, az egyik exem is hihetetlen figyelmes srác volt. Csak arra akartam utalni, hogy ha a jó külső mellé nem társul jó személyiség, akkor nézhet ki valaki bárhogy, akkor sem fog kelleni.
2016. máj. 11. 20:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán így van?
2016. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Hát én jól nézek ki, kedves is vagyok általában, mégsem volt még senkim. Szóval nekem fogalmam sincs mi kell a nőknek... :D

Kíváncsi vagyok ha sikerül majd felépítenem a karrierem is mennyiben változik a helyzet. Bár biztos vagyok benne, hogy valahol ott a kulcs... XD

2016. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
te nem állnál szóba ilyennel, a másik 99 csaj meg igen.
2016. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!