Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen párkapcsolatoknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen párkapcsolatoknak mi az értelme?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ő híresség, de ez a kép tökéletesen szemlélteti, amit a környezetemben is látni szoktam. Hogy a párok baromira nem szerelmesek, csak jó a szex esetleg, de egyébként meg sz*rnak egymásra és unatkoznak egymás mellett...


[link]


2016. jún. 6. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit kell nezni a kepen?
2016. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiválogattál néhány képet. Bravó. Rólunk is lehetne ilyen képeket gyűjteni. Egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy egymás seggében vagyunk a nap 24 órájában.

Aztán persze meghitt beszélgetős, ölelős, nevetős képeket is lehetne gyűjteni rólunk, az meg már egyből mást mutatna..

2016. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom én sem, mit kéne nézni. Szerinted egy boldog kapcsolatban mindig minden pillanatban úgy néz ki a pár, hogy szerelmesen mosolyognak egymásra és szívecskék szikráznak körülöttük a levegőben? Minden kapcsolatban van olyan, hogy a két ember éppen csak unatkozik egymás mellett egy kicsit.
2016. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem onnan lehet tudni, hogy a megfelelő pár mellett vagy, hogy még azt is meg tudjátok engedni magatoknak, hogy együtt unatkozzatok.


A képet mondjuk én sem értem.


Vannak napok, amikor izgalmas programokat csinálunk, vannak, amikor nem, vannak ünnepek és vannak hétköznapok, néha egész nap csak egymáshoz bújnánk, máskor egyikünk a fürdőkádban hever másikunk meg a gép előtt ül. Ez önmagában nem baj, az embernek jogos igénye néha magában lenni, akkor is, ha szerelmes. Aztán ha elmegyünk együtt egy szép filmre vagy egy csodás helyre kirándulni, akkor együtt ámulunk rajta.

2016. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont a napokban mondtam a páromnak, hogy jó lenne már kicsit unatkozni egymás mellett, mert mindig törekszünk rá, hogy tartalmasan megtöltsük az együtt töltött időt, de most már összeköltözünk, és akkor bizony lesznek szürke hétköznapok is. Meg kell tanulni "unatkozni" is egymás mellett, pontosabban elfoglalni magunkat egymástól függetlenül.
2016. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, amiről írsz, arra két szó is megfelelő: önzőség és igénytelenség.

Igen, vannak önző emberek, akik csupán azért vannak másokkal, hogy ne legyenek egyedül, de magukból alig adnak érzelmeket szeretet, stb. Az igénytelen pedig az, aki ezzel megelégszik, nem is szól párjának, nem is változtatnak, stb. Persze nem kell mindig résen lenni, de a kommunikáció és a Megoldásra való hajlás nagyon fontos.

2016. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!