Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan fiúval, aki 27 évesen egyetlen egyszer volt nővel?

Figyelt kérdés
Egyébként kedves,udvarias,intelligens,okos fiú lenne.
2015. nov. 10. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert aki 27 éves létére még lefiúzza magát, és nem Férfiként tekint magára, arra én se tudnék férfiként felnézni. Bocsi.
2015. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kizáró ok. Van még időtök. :) Ha szerelmes vagy belé, akkor ne gondolkozz ilyeneken.
2015. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És van valami jó tulajdonságod is? Mert a lányok szerint ez mind rossz.
2015. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szingli, de ha az lennék, tetszene stb.... attól függ, hogy az az 1 nő prosti volt e, mert ha az volt akkor biztos, hogy NEM jönnék össze a pasival.

Mindig féltem a nemi betegségektől, még akkor is ha használtak gumit, egy prostinál ez sokkal esélyesebb dolog, hogy megfertőzte.

Meg úgy egyébként sem, jönnék vele össze, ha fizetős nővel volt (régi elv), ha én nem mentem fizetős pasihoz amikor magányos voltam, akkor a férfinak se legyen ilyen jellegű a múltja.

2015. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én összejöttem úgy alig fiatalabb fiúval, hogy egyszer sem volt nővel. Azóta is együtt vagyunk és ő életem párja.

Ha valaki fogékony az újra, hajlandó tanulni és van benne igény a másik boldoggá tételére, akkor semmilyen hátrányt nem jelent szerintem, ha valaki még nem volt nővel.

Sőt, nézhetjük olyan szemszögből is, hogy nincs már egy kialakult szexuális szokása, esetleg téves tapasztalatai, hogy biztos ezt élvezi a nő, hanem lehet tanítgatni és így biztosan úgy alakul a szex, hogy úgy fogja csinálni a dolgot, ahogy én mondom neki és így nekem is nagyon jó lesz.

Egyébként nekem volt előtte barátom, olyan, aki már nem volt szűz és vele egyszer sem tudtam elélvezni, míg azzal a sráccal, akivel most vagyok, mindig sikerül :)

2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam, hogy akinek volt dolga nővel, akár többel is, az még nem jelenti azt, hogy jó is az ágyban.

Én szintén szűz férfival jöttem össze anno (azóta már férjemmel), és a második alkalommal már orgazmusom is volt, picit később szex közben is, pedig az előtt soha senkivel nem volt semmilyen formában.

2015. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!