Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek rendes, normális rocker/metalos stílusú hímneműek?

Figyelt kérdés

Ha helyesnek, kedvesnek, normálisnak, ép gondolkodásúnak tűnik, kiderül róla, hogy egy tapló.

Van két ilyen stílusú társkereső/barátkozó oldal, ahol rengeteg a szélhámos. Aki olvassa ezt és esetleg fent van, attól pluszba kérdezem, hogy ez miért jó nektek? Húzni a lányok agyát, utána meg pattintani őket. Nyilván vannak ellenérvek is..csak én olyannal nem találkoztam.

Most komolyan, ezekre az oldalakra 99%-ban deficites férfiak regisztrálnak?


2016. jún. 8. 20:33
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok se túl fiatal (18-19), se 30-on túl. Egyszerűen elegem van, hogy csak telik az idő és csak szép szavakat kapok, vagy húzzák az agyam. Miközben az ismerőseim nagy része vagy eljegyzett, vagy már házas, vagy évek óta párban él, nekem nem akar összejönni az igazi. Nem élek és éltem kicsapongó életet. Passz, hogy mi a gond. De már feladom lassan.
2016. jún. 9. 19:40
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem tévedés, csak nem érted, mit mondunk. Ez nem a szokásos "csúnyavagyokrámsemnézel"-rinya. Te magad mondtad, hogy külsőleg nem kötelező rockernek látszania, és erre mondtuk mi, hogy ugye ettől belsőleg még lehet az. De mivel nyilván nem ismerhetsz meg minden átlag módon kinéző embert, nem tudhatod, hogy melyikben lakozik egy normálos rocker stílusú hímnemű. Mert lakozik valakiben, ez biztos (ha más nem, én, lol).
2016. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Jó, értem, mit mondasz! Amúgy sem lehet "mindenkit" megismerni. De én nem szoktam senkihez odamenni, ráírni, megkörnyékezni stb. És ha így nézzük, akkor meg "bárki" megtalálhat.
2016. jún. 9. 21:03
 24/31 anonim ***** válasza:
Igen, az élet lutri ebből a szempontból, nagyon nagy a minta, amiből keveset húzol ki, még akkor is, ha emberek ezreit ismered. Eddig nem volt szerencséd, ennyi az egész, esetleg ha vannak közös vonások az eddigi szélhámosokban, el lehet rajta gondolkodni, hogy talán érdemes azt megváltoztatni, hátha. De ez is egy bonyolult történet.
2016. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Minta? Kedves válaszoló, nem ismersz, így azért elég durva azt feltételezni, hogy nekem olyan, mintha valami strigulalistám lenne. Eleve ide ki sem írtam olyan alapvető dolgokat, vonásokat, amelyek jó, ha meg vannak a másikban. De köszi, harapd le a fejem. :)
2016. jún. 9. 22:01
 26/31 anonim ***** válasza:

Jaj már, ne hisztizz! Most megint nem értesz. Csak 'tudományosabban' fogalmaztam meg azt a rém egyszerű gondolatot, hogy ha egy csoportnak (szélhámosok) vagy egy közös tulajdonsága (az, hogy szélhámosok), akkor talán lehet még egy (mittudoménmi), és lehet a két tulajdonság együtt jár. Ráadásul még írtam, hogy ESETLEG, tehát nem feltételeztem rólad semmit, csak a helyzetről általánosan.

brrrrr..

2016. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Bocs, vizsgaidőszak van és igen, ilyenkor borzalmas vagyok. Harapok, meg ilyesmik. Ahogy lenni szokott. Igeen, értelek! Pont ezért többet nem kívánok azokra az oldalakra még remélhetőleg unalmamban sem regisztrálni.
2016. jún. 9. 22:28
 28/31 anonim ***** válasza:

Rendben, elfogadva, semmi gond, a vizsgaidőszak felmentést ad, tudom, milyen az :D

A lényeg az, hogy ne add fel! Tanulj a múltból, használd fel a tapasztalatokat, és eljő a kánaán, vagy malibu.

2016. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az halálbiztos.
2016. jún. 9. 23:25
 30/31 anonim ***** válasza:

Na már ki is bújt a szög a zsákból miért nincs normális pasid.


És most jöhet a szokásos duma hogy veled ugyan semmi baj sincs csak a világ hülye :)

2016. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!