Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző általában a nőket az ismerkedésben az empátia önzetlenség és az elfogadás?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nemnagyon. Ritka kincs ez a 3 így együtt.
2016. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak magamról tudok nyilatkozni.


Maximálisan eltudom fogadni a másik embert, néha napján szorul belém egy kis empátia is. Önzetlennek nem mondanám magam, azt szeretem, ha minden úgy történik, ahogy nem jó.

2016. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*ill. ahogy nekem jó
2016. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél jóképű tehetős pasas. Még a trutymót is ki fogják nyalni belőled.
2016. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tökéletesen jellemző, bármelyik pasiban képesek meglátni a jót!



[link]

2016. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aperitif ***** válasza:

Azt kérdezed, az ismerkedésben mennyire jellemző az empátia, önzetlenség és az elfogadás. Ha jól értem, akkor ismerkedésnél, azaz egy olyan emberrel szemben, akit még nem ismerek. Jól gondolom?

Nos, az empátia és az elfogadás ebben a helyzetben azt jelenti, hogy elfogadom, hogy ő olyan, nem ítélkezem felette, viszont fenntartom a jogot magamnak, hogy eldöntsem, kell-e nekem az az ember. Empátia szintén. Mondjuk ha ismerkedés közben elmondja magáról (mint alant egy kérdésben), hogy erőszakos bűncselekmény miatt eljárás folyik ellene, akkor elfogadom az összes indítékaival együtt, de közelebbi kapcsolatba nem szeretnék kerülni az illetővel.

Ismerkedés idején meg az önzetlenség... hát nem is tudom, pontosan mit értesz ez alatt. Önzetlenül adjam oda a havi fizetésemet egy ismeretlennek? Nem, ennél sokkal önzőbb vagyok. Az önzetlenségemet a páromnak, a szeretteimnek, és bizonyos fokig a rákszorulóknak tartogatom.

2016. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Elfogadás mi iránt? Az iránt, hogy másmilyen pizza toppingot preferál az illető, vagy hogy utálja a feketéket és szeretne nőket verni? Mert azért nem mindegy :D
2016. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mo.-n az arány (sorrendben): -5,2,-10.
2016. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!