Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek aki 27 éves és nem volt még soha pasija?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről van szó, 15 éve ismerem. Teljesen normális, kedves lány csak nagyon fél a pasiktól. Viszont iszonyatosan szenved a hiányuktól. Járt pszichológushoz, de semmit sem ért. Azért akarok neki segíteni, mert egyre rosszabbul van, egyre depressziósabb és félek hogy kárt tesz egyszer magában, mert annyira utál már élni.

Kérlek ne írjatok privátot, nem én rólam van szó és csak hasznos tanácsokat szeretnék kapni, amit jó ha mindenki lát, mert másnak is lehet rá szüksége!



2016. jún. 9. 20:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%

"Nincsenek manapság türelmes férfiak. "


De vannak, csak őket nem veszitek emberszámba.

2016. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek türelmes férfiak? Azért ez nem igaz. Én türelmes vagyok és voltam is. Csak engem nem szoktak emberszámba venni :)
2016. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom hogy az aktív férfiak, akik csajoznak, akik oda mernek menni a barátnőmhöz, ők nem türelmesek:)
2016. jún. 9. 21:15
 14/29 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért zuhan meg valaki az után, h kiderül, valakinek "csak" szexre kellett volna. Mocsok felszínes dög a faszi, le lehet hordani, de ezek alkati dolgok. Ettől miért esik valaki depresszióba?


Ha mindig úgy hajtanák el, h te miért vagy vézna, miért kopaszodsz és társai, akkor azt megértem.

Tegye össze kezét lábát, és ne siránkozzon. A legjobb helyzetben van. Jól néz ki, próbálkoznak nála, nem teszi szét a lábát 1 hónap után, és ez meg jó egy jó szűrő. Én a helyében naponta randiznék, egy csak normális lesz.

2016. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 ittittitt ***** válasza:
az a gyanúm ,hogy defektes,ha ilyesmiért pszihomanushoz kellett járjon,egy ismerősnek is volt egy normálisnak tűnő nője de féltékenység kiütött rajta és mindenféle dolgokkal zsarolta az is ,hogy kárt tesz magában.ezek persze elijesztik az embert.
2016. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Azért zuhant össze mert nagyon tetszett neki a srác és azt hitte ez a fiú lesz az akivel végre megtörik a jég. Én amúgy láttam hogy ez a srác nem olyan rendes, de nem hitt nekem. Ehhez tapasztalat kell, neki meg nincs.

Azért a randizás nem megy neki könnyen, nehezen tudnám elképzelni hogy nap mint nap randizzon mert randi előtt be van pánikolva és egy hétig készül rá (erőt gyűjt) és még akkor is lehet hogy lemondja. Most nyilván ez másoknak hülyeség, de ez olyan mint amikor valaki fél a bezártságtól, hiába mondod neki hogy semmi baja nem lesz ha beszáll a liftbe, ő akkor is pánikrohamot kap, nem tudja irányítani, de ettől még lehet teljesen épelméjű ember.

2016. jún. 9. 21:32
 17/29 anonim ***** válasza:
Ne kifejezetten randi téren segíts neki, hanem közvetve szervezz programokat, ahol több ismerősötök ott lesz, illetve hívj meg távolabbi ismerőseidet, vagy párod haverjait, és közösen csináljatok valamit. Lehet, hogy szerencséje lesz és kialakul valami vonzódás az egyikőjük felé. Lehet az se lenne baj, ha mondjuk olyan helyre mennétek (mondjuk valami jobb kocsmába), ahol kicsit "berúgatnád" (most ne durva dologra gondolj), hogy ellazuljon, kiengedjen és mérséklődjenek a gátlásai.
2016. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#17

Köszi, bár nem hiszik egyáltalán, de azért majd megpróbálom:)

2016. jún. 9. 22:50
 19/29 anonim ***** válasza:
Pszichiáter vagy egy profi pszichológus, itt más nem segít, ez az itassuk le, meg segítsünk neki...hát... Szerintem ő nem akarja, hogy segítsünk neki. Az is lehet, hogy mivel szép, attól fél, hogy úgyse érdekli egyik pasast se, csak azért mennek oda hozzá, mert szép, nem önmagáért. Ezért menekül a férfiak elől, amit megértek.
2016. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján a csaj fejében nincs rendben valami.(bocsi de így látom)


Szenved a pasihiánytól mert már depressziós is lett mint írtad.

Na most ha ő is tud a problémáról akkor változtatnia kellene a hozzá állásán. Ugyanúgy mint bármi máson az életben ha nem működik valami, nem fogom életem végéig kötni az ebet a karóhoz ha az úgy nem működhet. Nemdebár?

Nem kellene húznia az időt a szexnél, avagy bele kellene mennie alkalmi kapcsolatba, is esetleg. Mert ki tudja ezekből később mi lehet. Nem azt mondom hogy 2 hét az sok ha annyit kell várni. Várnék én fél évet is ha olyan a lány. De nem hinném hogy a legtöbb féri ugyanígy gondolná, mikor rengeteg lány hever parlagon aki az első szóra ledobja a bugyit.

De ennél még tovább gondolva, lehet úgy látják a srácok hogy az a lány nem éri meg hogy várjanak rá. Férfi szemmel nem biztos hogy olyan jó parti a barátnőd.

2016. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!