Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha egy selejtes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha egy selejtes lány vagyok, hogyan ismerkedhetnék meg valakivel?

Figyelt kérdés
Tiszta selejt vagyok, mind belsőre, mind külsőre. Nem tudom miért, de a pasikat csak egy pár randi erejéig érdeklem, ha elmondom nekik hogy még szűz vagyok, utána már nem érdeklek senkit. Egy pasinak addig tetszettem míg nem találkoztam a barátaival, de utána már szó nélkül otthagyott. L/25
2016. jún. 10. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a probléma, hogy ennyire negatívan látod magad. Ha a randikon is végig arról fröcsögsz, hogy te mennyire szar vagy, azt hamar meg lehet unni, nincs benne semmi vonzó. Az önbizalmadon kéne dolgozni elsősorban, hogy ne az alapján tartsd magad értékesnek, hogy hány kudarcod volt az ismerkedés terén, hanem saját magadból, belülről jöjjön az, hogy te értékes vagy, vonzó vagy, és kellesz valakinek.
2016. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

+1


27/F

2016. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért vagy selejtes? Szerintem ilyen nincs. A lelkieken meg pláne lehet segíteni, de testileg mi a baj veled?
2016. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem sokat árultál el magadról. Nem hinném, hogy külsőre és belsőre is selejtes lennél. A pasik akikkel randiztál valszeg bunkók voltak. Így fogtad ki. Azért sem gondolom, hogy baj lenne a külsőddel, mert egy pár randi erejéig mégis érdekeltél pasikat. Nem hiszem, hogy olyan szörnyű belső tulajdonságaid lennének. Az pedig, hogy tapasztalatlan vagy, sok pasinak inkább előny, mint hátrány.


Én szívesen meggyőződnék a belső tulajdonságaidról :) Ha van kedved neten ismerkedni, írj rám :) Ez a válasz is egyben a kérdésedre. Azaz lehetnék egy valaki, akivel megismerkedsz :)

25F

2016. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nem vagy egyedül, bármit is picsognak az itteni férfiak, hogy "minden normális nő foglalt".


#1 Ez ugye a sikertelen férfiakra is érvényes?

2016. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert nem ismersz jelenleg egy embert sem magadon kívül?
2016. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előbb az önértékelésedet kell helyretenned. Ne az alapján ítéld meg magad, hogy mások hogy bánnak veled és mit gondolnak rólad. Ők nem ismernek úgy téged, mint te saját magad. Azok miatt meg teljesen felesleges bánkódnod, aki ilyen hülyeségek miatt dobnak kukába, hogy szűz vagy. Inkább örülj neki, hogy ezzel kiszűrsz egy csomó unintelligens embert, és esélyt adnak, hogy megtaláld azt, aki tényleg a lelkedért fog szeretni.

Nem vagy selejt, fel a fejjel!

2016. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Selejtes vagyok pedig. Különös vannak tőlem sokkal rosszabb természetű nők is, akiknek van még is párjuk. Én meg hiába néztem el dolgokat még se voltam jó nekik. Külsőre pedig egy kis gerincferdülésem, fehér bőrű vagyok, nem vagyok kövér.
2016. jún. 10. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy selejt, biztos akad egy sor olyan tulajdonságod, ami miatt bármely férfi megszerethet. :) A külső meg relatív, hogy kinek mi jön be, lehet, hogy amit te csúnyának tartasz magadon, azt egy férfi meg imádná rajtad. Az önbizalmadat viszont növelni kéne és nem úgy, hogy azon lamentálsz, mit gondolnak mások rólad. Amíg ennyire önbizalomhiányos vagy, addig nem fogod a megfelelő partnert bevonzani, max csak azokat, akik hasonlóan elkeseredetten keresnek párt maguknak. Na annak meg nincs értelme.

Fel a fejjel!

22/L

2016. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Azzal ne törődj, hogy kinek mi a jó, mert beteg világban élünk... Manapság minél betegebb valaki, annál jobban képes beilleszkedni a társadalomban. Ha az ember felrak magára egy intelligencia szűrő szemüveget, már sokkal nehezebben fog olyan embert találni, akiben megtalálja a számításait. Nyilván ezért van az, hogy 25 évesen még szűz vagy, ahogy én 23 évesen.

2016. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!