Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, titeket riasztana egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket riasztana egy olyan lány, aki szereti kielemezni az embereket?

Figyelt kérdés

Habár nem vagyok pszichológus, de valahogy mindig meg tudom érezni, hogy mit gondolnak, mit éreznek mások, és gyakran figyelem az emberek reakcióit. Persze ez nem jelenti azt, hogy a veséjébe látok az illetőnek, hanem csak úgy nagyjából gondoltam. És szeretek meghallgatni másokat, tanácsot adni nekik, ha kérik.


Szerintetek hátrány, hogy ilyen vagyok?


2016. jún. 9. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem hatrany, csak ne vidd tulzasba!
2016. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon kevés lány élne párkapcsolatban... :)


23/L

2016. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen elemzős vagyok csak fiuba, szerintem nem gond ha olyat találsz amilyen te vagy, max ritkább.
2016. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha az elemzésed helyes akkor hátborzongató, amennyiben helytelen akkor nagyon idegesítő. Úgy tapasztalfam, hogy az utóbbi a gyakoribb.
2016. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Helyes szokott lenni. A szüleim is mondják, hogy ebben a dologban nagyon jó vagyok.
2016. jún. 9. 16:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem riasztana.
2016. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Blade Bone ***** válasza:
Nem hátrány, :) de most igazából nem tudok erre mit mondani. Nekem is szoktak amúgy lenni megérzéseim, amik szinte mindig tökéletesek, dee nem mindig tudom őket megkülönböztetni. :/
2016. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem. Én kifejezetten örülnék ilyen barátnőnek. Ez a tett bár lehet kicsit hátborzongatónak tűnhet, de arra utal, hogy az illetőnek van érzelmi intelligenciája és racionális intelligenciája is. Én is szoktam figyelni az emberek reakcióit, pár éve komolyabban is érdekelt a dolog.


Örülnék ha ilyen lány ismerősnek, mert szeretek jókat beszélgetni és érdekel mások őszinte véleménye. Nagyon kevés olyan ember van, aki közel áll hozzám, ők gyakran nem érnek rá. Velük is kevés őszinte beszélgetésem van az utóbbi időben. Néhány jó tanácsra pedig vevő lennék.

2016. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Valaki említette a helyesség vagy helytelenséget. Szerintem mindenképp jó, ha már valaki foglalkozik úgy ezzel, hogy legalább egy következtetésre jusson, ami akár helyes, akár helytelen. A helytelen következtetésekből is lehet tanulni. De úgy nem lehet fejlődni, hogy valaki meg sem próbál elemezni, mert minek.
2016. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én menekülnék!!!!!
2016. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!