Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy találjak párt?

Figyelt kérdés

Nálam nem nagyon kezdeményeznek a férfiak, félévente egyszer kb, akkor is csak szexet akarnak, kapcsolatot nem. Akiknél én kezdeményezek (nem, nem kigyúrt szépfiúk), azok rendre visszautasítanak.

Nem öltözöm k_rvásan, nem vagyok elhízva, nem vagyok egy bányarém.

De nem kellek kapcsolatra senkinek. Így hogy találjak párt? Más nőknek hogy sikerül?


(Nem szeretnék privátokat kapni (így nem is valószínű, hogy válaszolok, ezt előre mondom), csak a kérdésemre választ.)


2016. jún. 11. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a belsőddel lesz gond.
2016. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rosszul állsz hozzá, ha túl görcsösen akarsz párt találni, ha túlságosan rá vagy feszülve, akkor nem csoda , h nem sikerül.


Lazíts!

2016. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 Esélyem sincs, hogy megtudják, hogy az milyen, szóval ezen a szinten ez nem valószínű.
2016. jún. 11. 16:12
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

"Nem szeretnék privátokat kapni (így nem is valószínű, hogy válaszolok, ezt előre mondom), csak a kérdésemre választ."


Hát így biztosan nem.

2016. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem ez nem egy társkereső oldal.
2016. jún. 11. 16:14
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
így? Sehogy...élj a karrierednek.
2016. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 ittittitt ***** válasza:
így sehogy,jössz egy kávéra?
2016. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

1. Menj fel Tinderre


2. Bővítsd a szociális köröd, ismerősi köröd. Főleg férfiakkal.

2016. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok, de én sem tudom rá a választ.
2016. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya vagy. Abból gondolom h velem fiúként ugyanez törtènik velem és én az vagyok.
2016. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!