Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában ha egy átlagos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában ha egy átlagos pasi hosszú ideje szingli akkor nem jut neki nő valami miatt viszont ha egy átlagos nő hosszú ideje szingli akkor nem akar pasit?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2016. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos igy van, egy nőnek sokkal könnyebb a helyzete a nagy "egyenjogúság" jegyében.
2016. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Anyám majdnem 15 évig volt szingli. És nem azért mert ő annyira az akart lenni. Sőt ki volt éhezve a szeretetre. De ahogy egy férfin is meglátszik ha pánikszerűen keres társat, úgy az anyámról is lerít, hogy pánikszerűen keress párt. Így a normális pasik ki is estek a listáról, és maradtak a szeretőtartók, és a világ túl feléről írogató egyének. (mert neten próbálkozott mindig)

Néha nagyon meg volt veszve az "internetes szerelmeiért". Sötét időszak volt az mindnyájunk életében...

2016. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Akar pasit, csak nem találta meg még a neki megfelelőt és addig inkább szingli marad.
2016. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem feltétlenül.

A pasi esetében lehet, hogy alacsony, mert az esélyek exponenciálisan csökkennek a magassággal, szóval lehet, hogy normális értékrend szerint átlagos vagy, de a női értékrend szerint selejt.

Az is lehet, hogy átlagos srác és nem mer kezdeményezni, így viszont patthelyzetben van. A nők évezredenként egyszer ha kezdeményeznek és akkor is csak jó pasinál fognak.


Ugyanez a nőknél nem jellemző. Ott egy átlagos nőt átlagos nőként is kezelnek és csak a dagadt nők vannak lényegében kirekesztve.

Ha egy átlagos nőnek nincs pasija, akkor lehet, hogy nem akar, de valószínűbb, hogy túl magasan van nála a léc.

Az is lehet, hogy van benne egy komoly férfigyűlölet(nem egy ilyen nőt ismertem meg ezen az oldalon is).

2016. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, az én esetembe az igényeim miatt buknak el a dolgok..

Legyen hűséges, odaadó és szeressen.. Mai világban ezt már nehéz megtalálni, én meg már feladtam az egészet a folyamatos pofára esés miatt..

2016. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alacsonyan tényleg szinte lehetetlen, 170cm vagyok és egy nő sem tekint rám férfiként emiatt, max csak haverként.. Akkora vagyok mint a női átlag, nem is csodálom
2016. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!