Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Amikor odamentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Amikor odamentetek lányokhoz, mi volt a legdurvább elutasítási forma?

Figyelt kérdés
Esetleg volt olyan, hogy rátok küldte a barátját és vaoamelyik kigyúrt férfiismerősét?

2016. jún. 12. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Elmentem vele bulizni, majd mikor álltam az alkoholt (jó sokat) és leitta magát közölte hogy "csak nem hitted hogy lesz köztünk valami kisgyerek?" aztán szépen csendben hazamentem... de ez már pár éve volt, viszont azóta sincs nőm.
2016. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Felsz leszolitani lanyokat? Egyebkent en szegyenlem magam, amiert a noi nem kepviseloi sokszor olyan bunkok veletek. :( persze csak akkor szegyenlem magam, ha nem is erdemlitek meg.


23N

2016. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Olyan volt csak, hogy durván megalázott, de nem ismeretlen lány volt.
2016. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
"A húgod vagyok!"
2016. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 cukilányka 0.0 ***** válasza:
7%
# 5: És próbálkoztál még? Összejöttetek végül?
2016. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
A Volt fesztiválon egyszer odamentem egy csajhoz és megkérdeztem, hogy kér-e esetleg valamit inni, erre ő azt mondta, hogy egy kóla jó lenne. Hoztam is neki, erre ő beledobta az arcomba pohárral együtt és azt mondta, hogy "na takarodj haza ge€iláda", utána fogtam magam, levettem a papucsom és utánadobtam, sikeresen nyakon is találta a jó sáros papucs. Két perc múlva visszajött, hozott magával 3 Steven Seagal kinézetű faszit, azt mondta nekik, hogy megpróbáltam megerőszakolni őt, az egyikük gyomorszájon vágott, amitől összeestem, mint egy rongybaba, párszor megrugdostak, az egyikük úgy arcon rúgott, hogy kiesett a leghátsó őrlőfogam, végül megjelentek a haverjaim és leszedték őket rólam. Azóta nem járok semmiféle fesztiválra és azóta nem beszélek egyetlen nővel se, hacsak nem a rokonaim vagy mert a munkám azt kívánja.
2016. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó. Nem mondom, hogy a te hibád, sőt... Az a pcsa megérdemelnem pár qrva nagy pofont az élettől, de azért nehezen hiszem, hogy ezt az arrogáns qrvát nem lehetett messziről kiszúrni, hogy ilyen.
2016. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

nem teljesen a kérdésben szereplő esetek, meg így leírva nem is tűnik annyira durvának, de életem első szerelméről lévén szó jobban megviselt, mint bármely később jövő inkorrektség a lányok részéről:

Gimiben nagyon jó barátok voltunk az egyik lánnyal, és idővel részemről ennél több is kialakult. Próbáltam a magam ügyetlen módján udvarolni, de nem sok sikerrel (persze nem egyenes elutasítást kaptam, mert ahhoz azért nem volt elég tartása a drágának, hanem helyette a barátainknak panaszkodott, hogy miért csinálom ezt..), de ezt el is fogadtam, és tiszteletben is tartottam a döntését, hogy a barátságunk megmaradhasson.

Viszont úgy látszik, hogy az a része bejött neki, hogy valaki futott utána, még ha nem is akart tőle semmit: szóval onnantól kezdve teljesen egyoldalúvá vált a "barátságunk", amiben ő kegyesen engedte, hogy én küzdjek azért, hogy legalább látszólag barátok maradjunk, én meg még legyek hálás is érte (az egyik példa erre, ami a legjobban megmaradt bennem, hogy gimi után külföldre mentem tanulni, és a baráti kör tartott egy nagyon kedves búcsúztató bulit, ahol mindenki ott volt, csak ő nem, mert épp valami táborban volt vidéken - viszont megüzente az egyik lánnyal, hogy bár nem tud személyesen ott lenni, de felhívhatom, hogy elbúcsúzzunk...). Amikor meg a tököm tele lett ezzel, és nem voltam hajlandó többet kezdeményezni azzal a felkiáltással, hogy ha akar valamit, akkor kivételesen egyszer ő is kereshet engem, akkor meg persze én lettem a p0cs (természetesen csak a hátam mögött, a baráti körünkben panaszkodva), aki most miért lett olyan távolságtartó..

2016. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg kamu sztori.


A legdurvább az volt, hogy kezdeményezés után tánctéren arrébb toltak, jelezve hogy inkább menjek onnan. Vagy 2-3 mondat után kicsit lekezelően integettek, hogy "na, akkor szia" (= kopj már le).

2016. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Gábor19... ***** válasza:
100%
Durvább kikosarazásom még nem volt, de volt olyan hogy egy boltban udvariasságból magam elé engedtem egy nőt aki így válaszolt rá: -Mi van qvazimodo; bámulni akarod a seg.em?!?
2016. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!