Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legfurább privát levél, amit itt kaptál?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 19:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Egy pasi írt rám,hogy ő egy 15 éves Eszter nevű lány és arról faggatott robbantam-e már le autóval és mit csinálnék akkor, ha egyedül lennék egy út szélén.:D A felhasználónevére rákeresve sikerült lenyomozni az illetőt, miután a válaszban egyértelműsítettem, hogy tudom kicsoda többet nem is írt..:D Elég bizar volt.
2016. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerencsére nekem még bizarrságot nem írtak.
2016. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Annyi fura volt, nem is tudom melyiket emeljem ki a sok közül. :D


Legyen a mai, de csak a friss élmény miatt. :P Az illető nudista, természet kedvelő személyt keresett, akivel programokat tudna majd csinálni. Előtte azt ecsetelgette, hogy ő normális ember, hol lakik, mit dolgozik, majd hogy mikor vált el a feleségétől. Majd megadta az e-mail címét, hogy írjak ott neki. :O


De igazából nekem már az fura, ha egy olyan pasi ír, akivel mondjuk lehet beszélgetni...


Múltkor a sport, mozgás témakörben kérte tanácsot egy csaj, hogy segíthetnénk neki edzéstippeket adni. Leírtam neki, hogy én mit és milyen rendszerességgel szoktam sportolni, majd jött egy pasitól egy üzenet rá 1-2 órára, hogy: huuu, milyen feszes seggem lehet, tornázhatnék vele az ágyban is, az is elégetne pár kalóriát.


No comment! ;DD

2016. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Engem általában válasz alapján felszedni próbálnak, szóval másra nem tudtam gondolni, az én befutómmal kapcsolatban sem, hogy mit akart, de maradjunk annyiban, hogy nagyon furán próbálkozott "ismerkedni". Ha csak barátkozni akart, akkor azt is.


Egy cipős kérdésnél a válaszomra utalva megkérdezte, hogy mióta van meg az a cipő, neki is van olyan. Megírtam, tök röviden és semlegesen. Ezen felbátorodva szinte rögtön küldött 20+ linket különböző cipőkről és részletezte, hogy melyik nyomta a lábát, milyet akar még venni, mert vágyik rá, melyiket mikor akarja felvenni meg ilyenek. Igazából nem is értem az egészet, honnan gondolta, hogy én majd egyesével bemásolok minden linkjét, hogy megnézzem melyik cipő milyen, meg majd mit reagálok erre, hogy egy két mondatos "beszélgetés" után miért érdekelne engem, hogy egy vadidegen pasinak milyen cipői vannak, meg milyeneket akar még venni és melyik nincs már meg, mert mégse volt jó a méret...

2016. jún. 12. 20:05
 5/25 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy ezek az a típus, aki kajak nem érti, hogy miért nem ér el sikereket a leveleivel.
2016. jún. 12. 20:06
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Sok fura volt, de a legfurább az volt aki azt írta ha küldök képet a péniszemről akkor tud nekem jósolni hogy milyen lesz a szexuális életem az elkövetkező egy évben.
2016. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Valami izmoslábas kérdésnél láttam, hogy több lány is sopánkodik, hogy nem szeretik az izmos lábukat, gondoltam biztatom őket egy kicsit, leírtam, hogy sok srác szereti az izmos lábakat, szóval no para. Valakit összezavart, hogy nem írtam bele, hogy én is srác vagyok, szóval rámírt, hogy többször támogatna, meg fotócserét akart :D Nem is értettem, visszaírtam neki, hogy bocs, de srác vagyok, aztán erre meg, hogy ügyes a nevem, csak így tovább :D Nincs kirakva a nevem, ráadásul nem utal semmire, egy sorozatból vett vezetéknév :D


Visszakerestem tovább, és a néhány beszóló levél közül az egyikben két sor fenyegetés közt azt írta, hogy nulla feliratkozóm van :D Máig sem tudom, hogy ez mégis mit akart jelenteni.

2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy pár, a legemlékezetesebbek:


-egy pasi azt akarta hogy használjam wc-nek (??)

-egy másik azt kérdezte hogy van-e jogsim, autóm, ha igen akkor elütném-e, a benzint kifizeti (???)

-az egyiket az érdekelte hogy vertem-e már meg férfit, őt megverném-e?

-volt akit az érdekelt rúgtam-e már tökön férfit, őt akarnám-e, ha kell akkor fizet is érte

2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy válaszom amiből kiderült, hogy párkapcsolatban élek. Erre kaptam egy levelet egy illetőtől, aki spermával teli óvszert szeretett volna vásárolni tőlem...WTF????
2016. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát, az enyém akkor sehol nincs a többiekéhez. Rám egyszer egy nő írt valami válasz kapcsán, aztán elkezdtünk beszélgetni és egyszercsak bekattant. Azt hitte, hogy a volt férje vagyok és szórakozok vele.


Nem kicsit volt skizofrén amúgy, eléggé rám hozta a frászt azokkal amiket írt. De ez már több éve volt.

2016. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!