Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legfurább privát levél, amit itt kaptál?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 19:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer egy olyan levelet kaptam, amiben a pasi azt kérdezgette, hogy szoktam-e harisnyákat hordani, mert harisnyás női lábat akar nyalogatni, és fizetne is érte.
2016. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
Valami olyasmi, hogy "dögöljek meg". Bár, már nem lepődök meg, hogy egy ízlésbeli kérdésre adott normális hangvételű válaszra így besértődnek itt az érzékenyebb lelkűek.
2016. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
Egy kérdező megköszönte, hogy kiálltam mellette a válaszomban, ez :)
2016. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Jehova tanúi próbáltak megtéríteni... De valami teljesen semleges válaszomra reagáltak, szóval nem tusom mi keltette fel az érdeklődésüket. Vagy ez gyakori? =D
2016. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 opened paradise ***** válasza:
89%

4.

Ő nekem is írt!


6.

Köszönöm,rég nem nevettem hangosan:D


10.

Engem ő már 6 névről talált meg.


Volt egy srác,aki mindig mindenkire írt,hogy nincs mobilja,de kéne neki prosti és valaki hívjon helyette.

Egyszer meg 2,5 millát ajánlott valaki,hogy heteróként szopjak.

Meg volt lábfetisiszta nő,aki kért képet. Nem hittem el,de mutatott képet.

De van amiket direkt elnyomott az agyam.

2016. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Jajj, tetszenek ezek a lepontozások! ;D


Szerintem sok ember most a kommentek olvasgatása közben magára ismert. :P

2016. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Opened paradise, akkor valószínűleg azért írt olyan gyorsan, mert valami előre megírva tartja a cipő listáját, és csak bemásolja, ha olyat lát, aki lehet horogra akad. :D Esküszöm csodálkoztam, hogy ilyen gyorsan hogy bírt ennyi linket küldeni kiegészítő magyarázatokkal. :D


Amúgy én is erre gondoltam a lepontozás kapcsán, biztos magukra ismertek. :D

2016. jún. 12. 22:28
 18/25 anonim ***** válasza:
87%

Valami kávés kérdéshez írtam, hogy hogy iszom a reggeli kávémat, pár percre rá jött egy privát, hogy ittam-e már spermával. Ha nem, akkor szívesen segít benne.

Az egyik kedvencem, hogy a levetett melltartóm, meddig tartja meg a testhőmérsékletem. Gondoltam, hogy visszaírok neki, hogy tudja a f**zom, de inkább csak letiltottam.

2016. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen cipős választ én is kaptam, csak épp egy csajtól (én is az vagyok). És utána több üzeneten keresztül csak erről írt.
2016. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19# nem mondod! Össze kéne őket hozni. :D
2016. jún. 13. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!