Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem akar egy férfi sem?

Figyelt kérdés

Szó szerint senki, nem szoktak kezdeményezni egyáltalán, nem arról van szó, hogy hülye vagyok és nem veszem észre, vagy aki nem elég jóképű, azt nem számítom bele, ténylegesen nulla férfi próbálkozik nálam. Évek óta, mindig.

Nem vagyok elhízva, sőt, sportolok is rendszeresen, nőiesen öltözködöm, nem vagyok egy bányarém sem, nincs se zöld hajam, se rajzolt szemöldököm, se semmit, amit fel szoktak hozni.

Miért van ez? Csak tőlem nem akarnak semmit, vagy más nő is tapasztalja ezt?


(A kérdésemre szeretnék valami választ kapni, vagy tanácsot, nem privát üzeneteket.)


2016. jún. 13. 19:51
1 2
 1/20 MilitaryTurtle ***** válasza:
92%
Ne várj választ, nem látunk nem ismerünk. Ennyi.
2016. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan, milyen választ lehet erre adni ennyiből? Pár általános dolgot lehet maximum: ellenszenves kisugárzás, mégiscsak bányarém vagy, nincs lehetősége senkinek kezdeményezni.
2016. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Blade Bone ***** válasza:
73%
Azt hihetik talán, hogy nem vagy szabad. :)
2016. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Várj megkérdezem a varázsgömbömet....



...



---



...



....



....



...



....



...



....



....



....



....



Kidobott 5356 lehetséges okot, melyikre vagy kíváncsi szám szerint?

2016. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2016. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Ha tényleg igaz,amiket leírtál magadról,akkor a kisugárzásoddal lehet baj...vagy alapból nem jársz el sehova,bulizni,szórakozni és csak várod a sült galambot a szádba.

Ne várd,hogy így egyszer bekopogtat a szőke herceg hozzád és megkérdezi szingli vagy e?

2016. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
De én akarnálak!
2016. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig nem lenne párom,ha én nem kezdeményezek.
2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

A pókösztönöm azt súgja, hogy valójában már rengeteg férfi közeledését elutasítottad, pusztán csak azért, mert nem feleltek meg az elvárásaidnak.

Bocs, tudod a tapasztalatok....

2016. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

És engem miért nem? Pedig szexiii vagyok 18 :D



Viccet félretéve. Esetleg nem lehet, hogy rossz körökben mozgol? Vagy túl sokat ülsz otthon? A férfiak nem fognak becsöngetni csak úgy. Szervezz minél több szabadtéri programot, akkor lehetőség után fog lehetőég jönni az ismerkedésre.

2016. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!