Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról a nőről, aki józan megfontolásból megy férjhez?

Figyelt kérdés

A férfi rajong a nőért, nem iszákos, nem bulizós, a családja is rendben van, jól fizető munkája van ahol rugalmas a munkaidő, szereti a gyerekeket.


A nő nem szerelmes, de szereti barátként, jókat tudnak beszélgetni, élvezik a közösen töltött időt.


2013. máj. 30. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy nagy hibát követ el.
2013. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Nahát, én most pont egy ilyen kapcs-ban vagyok. Nem akarok hibát elkövetni, így tudom, h hamarosan vége lesz. Nekem a szerelem mindennél fontosabb és többet ér!
2013. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
szerintem meg jól fog járni a választottjával, van esze!
2013. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ami az anyagi dolgokat tekinti biztosan jól jár de ez csak egy dolog. Ha nem szereti úgy ahogyan kellene egy férjet vagy egy barátot akkor semmi értelme az egésznek.pl: hogy lehet ágyba bújni mással érzelmek hiánya nélkül? :S
2013. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Hogy mit gondolok róla? Nem ítélem el. Az ő élete, ha neki megfelel, menjen bele.

Sokszor szerintem a közös témák, "egy húron pendülés" fontosabb, mint a heves szenvedélyek vagy a jó szex.

2013. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Mit is gondolhatnék? Semmit. Én tudom magamról, hogy nem tudnék így élni, lett volna több lehetőségem ilyen kapcsolatra és mindre nemet mondtam. Szerencsére, mert aztán jött valaki az életembe, aki a szerelmem és a barátom is egyben, rajong értem, számíthatok rá. Nekem megérte rá várnom.

De én úgy voltam vele, hogy ha nem találtam volna ilyet, akkor inkább maradtam volna egyedül, mint egy fent leírt kapcsolatban, annyira irtóztam ettől a lehetőségtől, úgyhogy én más téma vagyok. Ha ez a nő elégedett a helyzettel, a kapcsolattal, ha boldog így, az ő dolga, mit csinál.

2013. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van egy ismerősöm, akik már 10 éve együtt élnek(kb 30 évesek), ott a férfi részéréről sosem volt szerelem, úgy élnek együtt mint a testvérek, de ő azt mondta hogy sosem adná oda ezt a kapcsolatot semmi pénzért, mert sosincs veszekedés, mindenben egyet értenek, és szó szerint egy nyugodt párkapcsolatban élnek, és nekik ez jó.
2013. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem mindenkinek ugyanolyan az értékrendje.

A legtöbb embernek a szerelem a legfontosabb ahhoz, hogy férjhez menjen. De azt gondolom mindenki belátja, hogy ez önmagában nem elegendő.


Vannak, akiknek az a legfontosabb, hogy "szereti barátként, jókat tudnak beszélgetni, élvezik a közösen töltött időt".

Minden házasságban pont ezek a legfontosabb dolgok, amik összetarták a két felet, miután elszáált a rózsaszín szerelem.

2013. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

6-os vagyok, gondolom, azért pontoztatok le, mert irtóztam volna egy ilyen kapcsolattól. Pedig nem gondolok semmi rosszat azokról, akik ilyen józan megfontolásból mennek férjhez, nekem is van olyan ismerősöm, aki így él a férjével, mint egy jó baráttal és jól elvannak, szeretik egymást, családot alapítottak, boldog családot. Mindenki úgy találja meg a boldogságát, ahogy tudja, és ahogy szeretné.


De nekem így tényleg nem menne. Nem vagyunk egyformák. Úgyhogy én inkább vártam, hátha nem kell lemondanom semmiről. Attól nem féltem, hogy egyedül maradok, mert igazából inkább az egyedüllétet tudtam volna elképzelni (ami nem is volt ellenemre igazán), mint hogy minden nap olyan mellett aludjak el és olyan mellett ébredjek, aki nem több nekem, mint egy barát.

De szerencsére nem hiába vártam és évek óta boldog házasságban élünk a férjemmel, a lelki társammal, a barátommal, a szerelmemmel, akit egy személyben sikerült megtalálnom.


Úgyhogy kérdező, én nem akarlak sem rábeszélni, sem lebeszélni egy ilyen házasságról, hiszen látom a környezetemben, hogy működhet ez is és jól működhet. Az erre alkalmas embereknél. Én nem lennék rá alkalmas, de te attól még lehetsz.

2013. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha elölröl kezdhetném én csakis így mennék férjhez, nem szerelemböl. A szerelem gyorsan elmùlik, a gondok maradnak.
2013. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!