Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik egy-két szavas adatlapokkal vannak fenn társkeresőn, milyen megfontolásból teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom, hogy a nők döntő többsége egy-két szavas összecsapott adatlapokkal van fenn a társkeresőkön.


Miért? Mire számítanak ilyen adatlappal?

Hogy majd egy értelmes, igényes pasi pont egy ilyen igénytelen adatlapos nőre fog ráírni?

Vagy hogy aki ráír egy ilyen 12 egy tucat adatlapos csajra, az nem a luk-luk alapon teszi ezt?


És ha még el is fogadjuk, hogy még így is akadhatnak az üzenetet írok között normális jelentkezők, mi az elképzelés, hogy hogyan tudni őket kiszűrni a tömegből?

Elvégre egy semmitmondó adatlapra csak semmitmondóan lehet ráírni: abból meg nem derül ki semmi. Nem tud kiderülni, hogy ki a komolyan vehető jelölt, és ki nem: max ha valaki nagyon tirpák, és egy mondatot nem tud értelmesen leírni, akkor azt talán ki lehet szűrni, de ennél többet nem.


Szóval mi a meggondolás a dolog mögött?


És persze mindebből adódik még egy kérdés: mennyire szoktatok panaszkodni arról, hogy a társkeresőkön milyen nehéz értelmes pasit találni?



2016. jún. 14. 09:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
Legtöbbször ezek botok, magyarul hamis adatlapok.
2016. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem azoknak úgyis kell,vagy ismerkedjen élőben,ha ennyire az élő dolgokra alapoz.Persze,sokat számít az élő benyomás is és csalódtam már,viszont akivel nem jöttem ki online,azzal biztos,hogy élőben sem.Jó,van sok csekély értelmi képeséggel rendelkező fazon,akinek a szövegértés a leggyengébb pontja,pedig nem mondanám,hogy C1 nyelvvizsga erősségű szövegeket írtam le.Pl. világosan leírtam,hogy ne szexes topikkal dobják fel a beszélgetést és sok hülye mit csinál?Pontosan ezt. :D Vagy még az értetlenség.Nem rég beszéltem egy pasassal,aki megkrédezte,van-e viberem.Mondtam van,de várjunk a cserével.2-3 mondattal később írja,hogy menjünk át beszélgetni telefonra.Ott léptem ki a beszélgetésből.
2016. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

"Számomra ez csak előny, mert ebből is látszik, hogy nem az interneten élnek.

F"


Fú, basszus, remélem ez csak vicc akart lenni, mert ha nem, akkor irgalmatlan nagy problémák vannak a gondolkodásodban.



Amúgy nagyjából előttem leírták a főbb okokat:

- fantáziátlan

- lusta

- a külső az elsődleges nála, nem a személyiség


A "nincs ideje" is egy szánalmas kifogás, mert nehogymár ne legyen 10 szabad perc leírni néhány sort.


Nálam volt olyan, hogy a leírt dolgok billentették pozitív vagy negatív irányba a mérleg nyelvét az adott lánynál. Ha tetszetőseket írt, akkor pozitív, ha bután vagy olyat írt, amiből látom, hogy biztosan nem illenénk össze (mert más az életszemléletünk), akkor meg negatív irányba. Sok idő megtakarítható azzal, ha már a legelején kiderülnek a főbb irányvonalak, ha már az időhiányról van szó.

2016. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg azért, mert a pasik 99%-a el se olvassa az adatlapot így azt gondolják felesleges kitölteni.
2016. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg azért, mert a pasik 99%-a el se olvassa az adatlapot így azt gondolják felesleges kitölteni."


Olvasd el a #2es válaszolónak adott válaszomat (#7es hsz): ha a férfiak 99%a valóban ilyen, az józan paraszti ésszel pont amellett egy nagyon erôs érv, hogy az ember normálisan kitöltse az adatlapját - már a nyitólevél alapján kiderül, hogy kik tartoznak bele abba a maradék 1%ba, akikkel érdemes próbálkozni.

2016. jún. 14. 20:58
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezek általában nem túl okos nők. Meglepő számodra az információ, hogy az emberek java része nem túl okos?
2016. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Bejelöl engem egy lány a badoon hogy bejövök neki. Visszaigazolom, plusz rá is írok, ELOLVASTA (!) és nem válaszol vissza semmit.
2016. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Pedig ennek úgy kellene működnie mint a CV-knek, sőt úgy is működik.

Ha nem írsz bele semmit, a normálisabbja félrerakja és a kukában végzi. Ha írsz valamit akkor pedig már a talonban vagy, de nem az lesz a mérvadó.

2016. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez is igy gondolom, ahogy a kerdezo irta a dolgokat, es szeretek olvasni tarskereson ertelmes, nem bemasolt gagyi idezeteket. :) Irjatok csajok
2016. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A nagy részük inkább csak önbizalomnövelésképp regisztrál fel, mert hát milyen jó ha egy rakat csávó ír nekik meg megnézi. Amelyik meg komolyabbat akar, az kitölti rendesen az adatlapot, ha épp a bemutatkozást nem is, de a többit mindenképp. Kiszűrni meg onnan lehet az ilyeneket, ha beszélgetésnél cseszik mondjuk visszakérdezni, egyáltalán nem is érdeklődik, holott visszajelölt hogy tetszel neki ;)
2016. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!